444 6 379

Yurt Dışında Yaşayanlar Finansevim’e Başvurabiliyor mu?

Finansevim, uzman kadrosu ve tecrübesi ile yıllardır, güvenilir bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Orta ve dar gelirli vatandaşların ev, araba gibi, alması yıllar sürebilecek ihtiyaçlarına cevap vermek için çalışıyor. İnsanlar, uzun yıllar birikimlerini bir ev alabilmek için biriktiriyor. Bunun için emekli olmayı ya da banka kredisi kullanmayı tercih ediyor. Her iki durumda hem çok zor hem de uzun yıllar beklenmesi gereken yöntemlerden. Fakat Finansevim, sizi bu ağır yüklerden kurtarmak için çaba sarf ediyor. Geliştirdiği modellerle, siz de kendinize uygun olan bir tanesini seçebilir, evinize ya da arabanıza kavuşabilirsiniz.

Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans sistemi hakkında Türkiye’deki en tecrübeli yol arkadaşlarını bir araya getiren ekibimiz, Türkiye’nin her yerinde bulunan ve hepsi birbirinden tecrübeli kadrosu ile ihtiyaçlarınızı belirlenmesi ve çözümleri konusunda uygun modelleri size sunuyor.

Eğer aklınızda bir ev ya da araba sahibi olmak varsa, Finansevim’in şubelerinden birine ulaşabilirsiniz. Maliyetler ve taksitlendirmeler hakkında bilgi alabilirsiniz. Gelirinize uygun olan fon modellerinden birini seçerek, sisteme kaydınız yaptırır, Finansevim’in güvencesi altında, karşılıklı yapılan sözleşmelerle, Türkiye’nin dilediğiniz her yerinde, istediğiniz ev ya da arabaya sahip olabilirsiniz.

Finansevim’e yalnızca Türkiye’den değil, yurt dışından da başvuru yapabilirsiniz. Kurumumuz bu konuda bir sınırlama getirmez. Eğer yurt dışında yaşıyor ve Türkiye’den bir ev almak istiyorsanız, Finansevim’e başvuru yapabilirsiniz. Finansevim’in modellerinden faydalanabilirsiniz. Türkiye’nin istediğiniz her bölgesinden ev alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Finansevim’e ev ya da araba almak için başvurduğunuzda, kullandığınız fonlarda ara ödeme zorunluluğu yoktur. Aynı zamanda, eğer peşinat vermek için yeterli birikiminiz de bulunmuyorsa, Finansevim, sizden peşinat yatırma zorunluluğu istemiyor. Finansevim, katılımcılara kendi imkanlarına göre kampanyalar sunar. Fakat peşinat vermek, her zaman daha avantajlıdır. Sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından birikiminizin olması, evinize ya da arabanıza daha kısa sürede ulaşmanızı sağlar. Finansevim’in bir diğer artısı ise tamamen faizsiz sistem üzerinde kurulmuş olmasıdır.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM