Türkiye'de Yapı Tasarruf Finansman Sistemi
Finansevim
Tasarruf Finansman Şirketi ile
Ev-Araba Sahibi Olmak
Çok Kolay!

Her Keseye Uygun Yapı Tasarruf Finansman SistemiFinansevim Tasarruf olarak kendimize sorduğumuz ilk soru; halkımızın faiz ödemeden uygun ve avantajlı yollarla ev, otomobil, arsa sahibi olmasını hatta evlilikten eğitim ihtiyaçlarına kadar farklı birçok gereksinimini nasıl sağlarız oldu. Bunu yaparken de her gelir grubuna hitap eden çözümler tasarlamanın önemini önceliğimize aldık.

Araştırdık, mevcut kullanılan yüzlerce modeli inceledik ve dünyada güvenirliliği ve sunduğu fırsatlar noktasında eşsiz çözümler sunan Tasarrufa Dayalı Finans Sistemi’ni faizsiz olarak Türkiye’de uygulayabileceğimize karar verdik. Alanında isim yapmış finans uzmanlarından kurduğumuz güçlü bir ekiple birlikte bu sistemi güncel hane halkı kazanç verilerine göre sağlamlaştırdık ve tamamen Finansevim Tasarruf'a özel avantaj ve kolaylıklarla dolu bir modele imza attık.

Amacımız ilk başta halkımızın kendine ait bir yuvada yaşama hakkını desteklemek olsa da sosyo-kültürel olarak yaptığımız araştırmada ihtiyaçların bundan fazla olduğunu gördük ve modelimizi otomobilden, eğitime çok çeşitli gereksinimler üzerinde yeniden planladık.

Sektör adına büyük bir güven devrimi sayılacak kefilsiz üyeliği ilk biz getirdik. Sistemimizin sunduğu çözümlerin başında gelen kira maliyetsiz ödeme sistemi ile bu zamana kadar kira yardımı adı altında yapılan yüksek maliyetli ödeme sistemlerine son vererek halkımıza tüm taksit ödemelerini tasarrufa dayalı kira maliyetsiz ödeme seçeneğini sunduk.

Bitmedi!
Türkiye’de sektör adına bir ilki daha gerçekleştirdik.

Finansevim Tasarruf olarak halkımız için büyük bir işletme riski alarak bu zamana kadar sisteme katılım bedeli olarak insanlarımızdan peşin olarak toplanan katılım bedellerini, fon katılım bedelimiz olarak isteyen herkese teslimatını alana kadar taksitlendirme imkanının yanı sıra belirli sürede değil, sınırsız sürede ödeme molası imkanını da sunduk.

Sunduğumuz yenilik ve kolaylıklarda sınır tanımadan her türlü imkanı sunmayı kendimize hedef edindik

Kısaca Finansevim Tasarruf'ta her şey hayallerinizi gerçekleştirmek için hazır.
Ailemizin üyesi olun yeter.

SIZI ARAYALIM
Detaylı bilgi için sizi hemen arayalım
Hemen Ara
Kampanyalardan sms veya e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.