444 6 379

Toki Çekilişlerine Katılmadan Ev Sahibi Olun

Toki çekilişlerinde şansınızı denedikten sonra bu sistemlerde bir ev sahibi olmanın ne derece düşük bir olasılık olduğunu siz de net bir biçimde görebilirsiniz. Sistem özelliklerine bakıldığı zaman konut sayısının kısıtlı ve katılan kişi sayısının da ne derece üst seviyede olduğu daha net görülmektedir. Bu aşamada Toki kuralarını beklemeden direkt olarak kendi isteklerinize ve bütçenize uygun bir biçimde erişim adımını tamamlayarak kupon hazırlamak için Finansevim firmasından istifade edebilirsiniz. Finansevim firması sizin için yüksek verimliliğin en temel kaynaklarından biri olacaktır.

Finansevim Sistemi Nasıl İşler?

Kişilerin kendi istedikleri semtte ve ödeme güçlerine uygun bir şekilde seçim yapma hakları bulunmaktadır. Bu aşamada taksitle kira öder gibi ödeme planı hazırlanabilir. En kısıtlı bütçeye sahip olan kişilerin dahi biraz tasarruf yaparak kendi konutuna sahip olmasına olanak tanınmaktadır. Hem bir tasarruf aracı hem de güvenilirliği ile dikkat çeken bir konut elde etme sistemi olarak Finansevim tam manası ile sizin memnuniyetiniz üzerine kurulu olan sistemlerden bir tanesidir.

Peşinat Ödenir Mi?

Sistemde peşinat ödeme gibi bir kural bulunmuyor. Elinde toplu parası olmayan kişilerin de ücretsiz bir biçimde sisteme dahil olmaları ve taksitlerini ödeyerek sonunda ev sahibi olmaları mümkün kılınacaktır. En kısa süre içerisinde peşinat ödeme adımlarının ortadan kaldırılması ile projenin hitap ettiği kitle de genişlemiştir.

 • Konut seçim aşamasının tamamlanmasının hemen sonra ödeme planı hazırlanacaktır.
 • Bir ayda en fazla ne kadar ödeme yapabileceğiniz ile alakalı inceleme yapmalısınız.
 • Bu şekilde taksit sayısını da belirleyebilirsiniz.
 • 12 taksitten başlayarak 36 takside kadar uzanan bir sistem oluşturulmuştur.

En kısa sürede erişim adımını tamamlayarak sürecin tadını çıkarma imkanını mümkün kılabilirsiniz!

Taksitleri Bütçenize Göre Ayarlayın!

Kişilerin kendi gelir düzeylerine uygun bir bütçeden istifade etmeleri için büyük çaba sarf edilmektedir. Bu aşamada bütçenize uygun seçimler yaparak aylık tasarrufunuz üzerinden bir konut sahibi olma fırsatını da yakalayacaksınız. Bu muntazam sistemin müşteri memnuniyetini maksimum dereceye çıkarmak üzerine kurulu bir sistemi olduğu da görülmektedir. Ödeme yapılanması hakkında olumlu olumsuz tüm yorumlarınızı iletebilirsiniz.

Daha öncesinde sistemden faydalanan kişilerin yaptıkları yorumlara bakıldığı zaman dahi sistemin ne derece verimli olduğu ile alakalı net bilgi elde edilmektedir. Evini teslim alan ve tasarruf yaparak süreçten istifade eden kişiler bu süreçten oldukça memnundur! Siz de yeni evinizin tadını çıkarmak için en doğru noktada bulunuyorsunuz!

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM