444 6 379

Tekirdağ’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Trakya’nın bir şehri olan Tekirdağ gelişimi içerisinde barındırmasından dolayı yaşanabilir şehirlerden birisidir. Marmara bölgesinin gelişimini içerisinde barındırmasından kaynaklı olarak gelişmiş evleri de içerisinde barındırmaya devam eder. Sanayi konusunda özellikle tekstil alanında öncü ilçeleri sayesinde Tekirdağ gelişimi sürekli yaşatan büyük şehirlerimizden birisidir.

Tekirdağ’da Yaşam

Yaşam kalitesini artırmak ve büyükşehir imkanlarından yararlanmak isteyenlerin yeri olan Tekirdağ birçok vatandaşın tercih ettiği yerlerden biridir. Geniş iş imkanlarını bulundurması ve eğitim konusunda öncülüğü sebebiyle Tekirdağ’da ev almak isteyen vatandaşların sayısı gün geçtikçe artış gösteriyor.

Tekirdağ’da Ev Sahibi Olmak

Kefil sistemi olmadan Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans sistemi içerisinde barındıran Finansevim sayesinde ev almak daha güvenli ve kolay bir şekilde ilerleyiş gösteriyor. Doğruluğa, şeffaflığa ve profesyonelliğe değer veren sistemi sayesinde çeşitli bütçelere sahip olan vatandaşların ev sahibi olmalarında adımlarını atıyor Finansevim şubeleri. Ev almak konusunda sağladığı yararlar ve kolaylıklar sayesinde kira bedelini ev almak için ödeniyor.

Tekirdağ’da Kira Öder Gibi Ev Almak

Ev alma konusunda en büyük avantajı Finansevim’in kira fiyatını ev alma aşamasında bir ödeme çeşidi olarak göstermesidir. Kira öder gibi ev almak isteyenler Finansevim’e müracaatlarını gerçekleştiriyor. Bu kira bedeli kadar ödemeleri için Tekirdağ kira fiyatları belirleyici rakamlar olarak karşılarına çıkıyor. Bu sayede her ay ödemek zorunda oldukları ve birikim yapmalarına da engel olan kira fiyatı ev sahibi olmak isteyenler için bir taksit fiyatı olarak karşılarına çıkıyor.

Tekirdağ Finansevim Şubesi

Tekirdağ’da Finansevim’e başvuru gerçekleştirerek ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar öncelikli olarak Finansevim şubesine giderek ayrıntılı bilgiyi öğrenme fırsatları vardır. Tekirdağ’ın sanayi ilçesi olan Çorlu’da bulunan Finansevim Şubesi Reşadiye Mah. Atatürk Bulvarı No:22 Çorlu / Tekirdağ adresinde uzman kadrosuyla hizmet veriyor. Bu şubeye gitmek isteyen vatandaşların pazartesiden Pazar gününe kadar sabah dokuzdan akşam altıya kadar giderek gerekli bilgileri alabilmeleri mümkündür. Ayrıca 444 6 379 numaralı telefonu ya da [email protected] mail adresine ulaşmaları sayesinde de Finansevim yeniliklerinden haberdar olabilirler. Bunlar bu kadar kolay bir şekilde karşınıza sunulur.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM