444 6 379

Tasarrufla Ev Sahibi olmak Faizsiz Ev Satın Alma

İstatiksel incelemeler ve araştırma sonuçlarına göre Türkiye ‘de yaklaşık 8,5 milyon aile kiracı olarak yaşamaktadır. Bankalara ödenmek istenmeyen yüksek faizli ve kredi imkânı adı altında tüm para emici emisyonlar, yeni modellerin geliştirilmesini ve icat edilmesini gerekli kılmıştır. Son yıllarda devlet destekli yapılan finansal yardım projeleri ve destekleme alımlar konut sahibi olmak isteyen herkes için adeta bir umut ışığı olmuştur. Sıfır faizli ve kredi olmadan taksitle ev sahibi yapan firma ve destekleme politikaları organize bir şekilde çoğaltılmakta her gün yeni modellerle müşteriler ev alma ve tasarruf yapma eğilimine girmektedirler. Tasarrufla ev sahibi olmak faizsiz ev satın alma gibi haber içeriği genişletilen ekonomik destek odaklı her türlü düşünce müşteriyi ve ev alıcılarını koruma amacı taşımaktadır. Hayat pahalılığı ve zam oranlarının giderek artış göstermesi de tasarruf rejimine doğru yönelmekte başka bir nedendir.

Faiz ödemeden ev sahibi olabilirsiniz anlayışıyla bankalara yüksek faiz ödenmeyerek hayalinizdeki eve fark ödemeden doğrudan sahip olabilir hızlı bir şekilde sisteme dâhil olabilirsiniz. Tasarruf kararı vererek, bütçe planı oluşturarak, küçük ve yavaş adımlarla tasarruf haznesine herkes katılabilmektedir. Peşinatsız, faiz ödemeden ev sahibi olunurken, katılım evim gibi firma destekleri ile sonradan ödeme planınıza ek maliyet eklenmez ve gönül rahatlığı ile birikimlerinizle taksit öder gibi konut sahibi olabilirsiniz. Birikimle ev alma planı ve yastık altı finansı ve uzun vadede sağladığı fayda politikası ile hayata geçirilmekte, hayalini kurduğunuz plan adım atılarak kazanmanın eşiğine gelinmektedir.

Tasarrufla ev alma her bakımdan birikim yapan kişiyi ı korumaktadır. Kredi almak elbette tercih edilir bir yol değildir; fakat doğası gereği insan her şeye hazırlıklı olmalıdır. Kredi çekmek zorunda kaldıysa da tasarruf ettiği paradan kullanarak kredi likiditesini düşürecek, taksitle ev alma yoluna girmesi halinde ise birikim haznesini kullanarak daha rahat nefes alacaktır. Birikim taksit oranını düşürerek ev alma hızı ve kalitesini güçlendirecektir. Tasarruf uzmanları bu noktada müşterilerine iletişim desteği sunarak, bir form doldurmaları halinde tasarruf sürecini başlatacaklardır. Kısa ve doğrudan işlem havuzuna katılımı kolaylaştıran bu unsur ile iletişim destek ekipleri günün her saatinde müşterilerinden gelen her türlü soruya cevap vermenin sorumluluğunu taşımaktadır.

Tasarruf zaman olgusunun ve zaman araçlarının çok iyi derecede kullanılmasını gerekli kılan bir süreçtir. Tasarruf plan iyi yapılmalı, doğru zamanlarda harekete geçirilmelidir. Faiz oranlarının ve güvenilirlik mali dokusunun çok kaygan yapıda olması ve her an değişiklik göstermesi tasarruf yapan ev sahibi olmak isteyen herkes için çok önemlidir. Piyasa hareketliliğinin durgun ve faiz rejiminin sakin bir kur dengesi ile seyrettiği zamanlarda harekete geçilmeli; uzun süreçte zor şartlarda belki temel ihtiyaçlardan kısılan paralar ile birikim sağlanan bir dönemde, tasarruf hacmi boşa gitmemeli, faiz oranları alıcıların mali bütünlüğünü bozmadan hızlı bir şekilde atlatılmalıdır.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM