444 6 379

Tasarruf Modeli İle Ev Sahibi Olma Fırsatı

Tasarruf modeli özellikle son yıllarda ismini sıklıkla duyuran sistemlerden biridir. Model üzerinden ev alımları gerçekleştirilebilmektedir. Bu sayede vatandaşlar banka kredileri yerine aylık tasarrufları sayesinde faiz ödemelerine gerek duymadan hayallerindeki konutlara sahip olabilmektedir. Üstelik sisteme katılım oranlarının çok yüksek olması yine tasarruf modeli ile araba alımlarını da mümkün hale getirmiştir. Alımların gerçekleşmesi için uygun bir kampanya seçimi yapılarak taleplerin yetkililere iletilmesi gerekmektedir.

Finansevim İle Ev Alımlarında Kredi Çekimine Son

Vatandaşlar Finansevim faizsiz ev alım imkânları sayesinde bankalardan yüksek faiz oranlarından kredi çekmek zorunda kalmamaktadır. Bu durum tasarruf sistemlerini bankalara rakip olarak göstermeye başlanması neticesini doğurmuştur. Ancak elde edilen sonuç pek de doğru değildir. Bankalar ev alımı için yeterli olan kredi miktarını tüm müşterilerine vermemektedir. Özellikle orta ve alt gelir kesiminin ev sahibi olamamasının temel nedenlerinden biri budur. Oysaki Finansevim, tasarrufa dayalı bir sistem bulundurduğu için banka kredilerinden istifade edemeyen gelir gruplarının da konut edinimlerini gerçekleştirmektedir.

Finansevim Tasarruf Modelinin Özellikleri

Finansevim tasarruf modeli tamamen müşteri odaklı olarak geliştirilmiş bir sistemden oluşmaktadır. Bu doğrultuda katılımcılardan istekleri haricinde peşinat ödemeleri talep edilmemektedir. Üstelik kampanyalar konusunda da katılımcılara seçim hakları tanınmıştır. Çekiliş fonu, Vade Ortası Fonu ve Relax Ödeme Fonu, var olan güncel kampanyalardır. Katılımcılar kendilerine en uygun olan hizmet modelini tercih ederek bütçelerinde sıkıntı yaratmadan ev alımları için gerekli ilk adımı atabilmektedir.

Finansevim Tasarruf Modeli İle Ev Nasıl Alınır?

Katılımcıların Finansevim peşinatsız ev alımlarını gerçekleştirmeleri için yetkililerle irtibata geçmeleri gerekmektedir. Yapılan görüşmelerde merak edilen sorulara kesin ve net yanıtların alınması da mümkündür. Online sistemlerle kurulan irtibatlar her daim bayilere gitmek zorunluluğunu da ortadan kaldırmaktadır. İnternet sitesindeki “Biz Sizi Arayalım” butonunun kullanımı ev alımları için ilk adımdır. Ya da 444 63 79 numaralı destek hattına bağlantı kurulabilmektedir. Gerçekleştirilen görüşmelerde katılımcıların nasıl bir ev istedikleri, hangi ödeme planına uygun oldukları belirlendikten sonra aylık ödemeler başlatılarak sisteme dâhil edilmeleri sağlanmaktadır.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM