444 6 379

Taksitler Ne Kadar Olur ve Nasıl Belirlenir?

Finansevim, uyguladığı sistemle, küçük yatırımlarınızı değerlendirir. Zorlanmadan, kendi gelir düzeyinize uygun taksitlendirmeler yapar. Ev ve araba alırken, size özel çözümler sunar. Uzman kadrosunun geliştirdiği fon ve hizmet modellerinden size uygun olanı seçip, taksitlendirmelerinizi, kendi imkanlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. Bunun için Finansevim’in fon modellerinden birini tercih edebilirsiniz. 12 Aydan 360 aya kadar taksit ödemeleriyle, ilk sırada evinizi alma fırsatı sunan sistemimizde, kira yardımı gibi fazla ödemeler de bulunmuyor.

Öncelikle, ihtiyacınız olan fon tutarına karar verin. Örnek 80.000 TL, 150.000 TL ya da daha fazlası. Fon tutarını belirlendikten sonra peşinatınız var ise peşinatlı yoksa peşinatsız modeli seçebilirsiniz. Peşinatınızı da belirledikten sonra sıra taksitlerinize geldi, aylık ne kadar taksit ödemek istediğinizi belirtin. Grup vade seçiminizi yapın. 12-24-36-48-60-72-84-96-108-120-180-360 kişilik gruplardan herhangi birini tercih edebilirsiniz. Kararınızı verdiyseniz karşılıklı yasal güvencelere dayalı sözleşmemizi imzalayabiliriz.

Bir diğer fonda, Türkiye’de ilk defa uygulanan yeni sistemde tüm taksitler sizin belirlediğiniz doğrultuda ilerler. Örneğin, 80.000, 150.000, 250.000 ya da daha fazlası olabilecek şekilde, almak istediğiniz evin fiyatına karar verin. Dilediğiniz tarihte, istediğiniz taksidi ödeyebilirsiniz. Mesela, Şubat 400 TL , Mart 250 TL, Nisan 1000 TL şeklinde. Ödemelerinizin %50 sini içeride biriktirdiğinizde, teslimata hak kazanırsınız. Teslimattan sonra taksitler, belirlediğiniz vadeye göre sabitlenir.

Başka bir fon modelinde, yine almak istediğiniz evin fiyatını belirlemekle işe başlarsınız. Dilerseniz peşinat ödemesi yapar, dilerseniz hiçbir peşinat ödemesi yapmazsınız. Bu fonda, ne kadar aylık ne kadar taksit ödemesi yapacağınıza siz karar verirsiniz. Bu modelde teslimat tarihiniz, sözleşmenizi yaptığınız an size bildirilir.

Dönem içerisinde dilerseniz taksitlerinizi ve ödeme planınızı serbestçe yapılandırabilirsiniz. Bu modelimizde teslimattan önce ve sonra tüm taksit ödemeleriniz sabittir. Dilerseniz, tüm borcunuzu erken kapatabilir, yeni modellerimizden tekrar yararlanabilirsiniz. Taksit ödemeleriniz sırasında mola verebilir, dilediğinizde ödemelere devam edebilirsiniz.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM