Taksitle Ev Sahibi Olmak
Ev sahibi olmak artık yıllarca sürecek birikimler yapmayı gerektirmiyor. Faizsiz taksitle ev almak isteyenler Finansevim’de aradıkları ayrıcalıklara kolaylıkla ulaşabiliyor. 28 ülkede tescilli bir marka olan Finansevim’in güvenli imkanlarıyla hayal ettiğiniz eve kavuşmak artık çok kolay.
Ev sahibi olmada güvenilir isimlerin başında gelen Finansevim, başvuran çok sayıda kişiyi taksitle ev sahibi yapıyor.

Taksitle Ev Sahibi Olmak 

Kira öder gibi ev sahibi olmak, kendiniz ve aileniz için yapabileceğiniz en iyi yatırım. Buna güvenli ve uygun ödeme planlarıyla faizsiz bir şekilde ulaşabilmek içinse aradığınız adres Finansevim. Finansevim’de kendi gelir durumunuza göre uygun ödeme planlarıyla faizsiz bir şekilde ev sahibi olabilirsiniz.

Herhangi bir faiz, vade farkı, peşinat gibi ek ödemenin olmadığı, kişiye özel hazırlanan Konut Tasarruf Paketi ile gelecek kaygısı yaşamadan, kendi sıcak yuvanıza dönüştürebileceğiniz bir eve adım atabilirsiniz.

Taksitle Ev Sahibi Olmak İçin Yapmanız Gerekenler

Taksitle ev sahibi olmak için ilk adımınız nasıl bir ev istediğinizi belirlemek olmalı. Hayal ettiğiniz evi bulun ve tutarına göre kendi bütçenizi belirleyin. Ardından bütçenize göre aylık ödeme planlarınızı yani taksitlerinizi belirleyin. Kendi planınıza göre peşinatlı ya da peşinatsız seçeneklerle ödemelerinize başladıktan sonra kısa sürede kendi evinize kavuşabilirsiniz.

Finansevim taksitle ev sahibi olmak isteyenler için kolay üç ayrı tasarruf modeli sunuyor:


Taksitle Ev Sahibi Olmak İsteyenler İçin Model 1: Çekiliş Modeli 

Çekiliş modelinin aşamaları şu şekildedir:

Bu tasarruf modelinde öncelikle fon tutarı belirlenir. Sahip olmak istediğiniz evin miktarına göre örnek olarak 80.000 TL, 150.000 TL ya da daha fazla tasarruf tutarı belirlendikten sonra, arzunuza göre peşinatlı ya da peşinatsız seçim yapabilirsiniz.

Ardından sıra vade seçiminize gelir. Aylık ödemek istediğiniz, bütçenize uygun bir şekilde belirlediğiniz taksit miktarınızı belirlersiniz. Bu aşamada 18-24-36-48-60-84-120-180-240-360 kişilik gruplardan herhangi birini tercih edebilirsiniz.

Bu aşamadan sonra karşılıklı yasal güvencelere dayalı sözleşme imzalanır.

Tahsisat tarihi belirleme gününde noter huzurunda yapılan bir çekilişle tasarrufunuzu kullanacağınız tarihiniz belirlenir. Böylece, tahsisat tarihinizde ihtiyacınız olan tutarı kullanabilirsiniz. Tasarruf tahsisatı yapıldıktan sonra taksitleriniz sabit bir hale gelir ve böylece borcunuz bitene kadar ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Üstelik normal vade sayınız faiz ya da vade farkı olmadığı için kısa zamanda biter.

Bu modelde kura sonucu adınız çıktığı ayda, tahsisat evraklarınızı hazırlayarak takip eden ay içerisinde evinize kavuşabilirsiniz.


Taksitle Ev Sahibi Olmak İsteyenler İçin Model 2: Vade Ortası Modeli 

Ne zaman maddi sıkıntılar yaşanacağının bilinmediği, ödeme planlarının aksayabildiği dünya halinde; Finansevim ev sahibi olma hayali kuranlarla empati kuruyor ve taksitlere mola verme ya da taksitleri yeniden yapılandırma imkanı tanıyor.

Vade ortası modelinin aşamaları şu şekildedir:

Öncelikle bütçe belirleme aşamasında almak istediğiniz evin bütçesine karar verirsiniz. Örneğin 80.000, 150.000, 250.000 TL ya da daha fazla olacak şekilde bir tutar belirlersiniz.

Bütçe durumunuza göre peşinatlı veya peşinatsız modeli de belirledikten sonra, gelire göre aylık ödemek istediğiniz taksit miktarını vade seçimi olarak planlarsınız.

 Vade ortası modelde, tahsisat tarihiniz karşılıklı yasal güvencelere dayalı sözleşmenin imzası gerçekleştirildiği anda size bildirilir. Ödeme döneminiz içinde taksitlerinizi ve ödeme planınızı özgürce yapılandırma hakkınız vardır. Tahsisattan önce ve sonra tüm taksit ödemeleriniz sabit durumdadır. Ancak arzu ettiğiniz takdirde, tüm borcunuzu erken kapatabilir, yeni modellerimizden tekrar yararlanabilirsiniz. Dilerseniz de taksit ödemelerinize mola verebilir, dilediğinizde ödemelere devam edebilirsiniz.


Taksitle Ev Sahibi Olmak İsteyenler İçin Model 3: Serbest Ödeme Modeli 

Serbest Ödeme Modeli ile ev sahibi olmak için yapmanız gereken ilk şey bütçeyi kararlaştırmak ve tasarrufunuzu seçmek. Bu modelde, tasarrufunuzun belli bir kısmını peşin olarak ödersiniz. Ayrıca Serbest Ödeme Modeli’nde teslimatınızı alacağınız tarihi belirleyen kişi de sizsinizdir.


Finansevim ile Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmanın Ayrıcalıkları 

Özellikle İstanbul gibi büyük metropollerde daha pahalı olan yaşam, kendi birikimlerinizle ev sahibi olmak için uygun koşulları yaratmayabilir. Finansevim Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkese, Türkiye’nin istediği herhangi bir yerinde taksitle ev sahibi olabilme imkanı sunar. Örneğin, İstanbul’da taksitle ev sahibi olmak için istediğiniz evi bulmanız, bütçenizi ve ödeme planınızı belirlemeniz yeterli. Tahsisat tarihiniz geldiğinde, evinize ekspertiz yapılır ve ardından eğer fon katılımcılarını veya sizi riske atacak bir engel yoksa güvenle tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için Sizi Hemen Arayalım

Kampanyalardan sms veya e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.
SIZI ARAYALIM
Detaylı bilgi için sizi hemen arayalım
Kampanyalardan sms veya e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.