Taksitle ev sahibi olmak
Ev sahibi olmak artık yıllarca sürecek birikimler yapmayı gerektirmiyor. Taksitle ev almak isteyen herkes Finansevim ile aradıkları tüm ayrıcalıklara hem güvenle hem de kolaylıkla ulaşabilir. 28 ülkede tescilli bir marka olan, Tasarruf Finansman Kanunu’na uygun ve güvenilir tasarruf finansman modelleri sunan Finansevim’in faizsiz finansman esaslarına göre sunduğu ödeme imkanlarıyla hayal ettiğiniz eve kavuşmak artık çok kolay.

Taksitle ev almak istiyorum diyenlerin ilk adresi olan Finansevim, ev satın almak için başvuran çok sayıda kişiyi taksitle ev sahibi yapıyor. Taksit imkanlarını bütçenize ve hayallerinizi süsleyen evinize göre şekillendirerek geleceğinizi akıllı yatırımlarla güvence altına almanızı sağlarken hayatınızı ve emeğinizi bitmeyen taksitlerle ipotek ettirmenizin önüne geçiyor, sizi makul koşullarla ev sahibi yapıyor.Tasarruf Finansman Şirketleri ile Taksitle Ev Sahibi Olmak Ne Demek?

Faizsiz finansman esaslarına göre taksitle ev sahibi olmak, kuşkusuz kendiniz ve aileniz için yapabileceğiniz en iyi yatırım olacaktır. Taksitlendirmede en makul miktar ve en uygun süre ile ev sahibi olma karşılıklı güven içeren akılcı ödeme planlarıyla mümkün. Taksitlerinizde, vade farkı gibi fazladan ödemeler yapmadan hayalinizdeki eve ulaşmak için aradığınız en doğru adres tasarruf finansman gücünüz Finansevim. Finansevim’de kendi gelir durumunuza göre faizsiz finansman esaslarına uygun ödeme planlarıyla taksitli bir şekilde ev sahibi olabilirsiniz.

Kişiye özel hazırlanan “Konut Tasarruf Finansman Paketi” ile gelecek kaygısı yaşamadan, kendi sıcak yuvanıza dönüştürebileceğiniz bir eve adım atabilirsiniz. Bunun için size en yakın Finansevim şubesine gitmeniz ve uzmanlarımızla görüşüp bütçenizi ve hayallerinizi bir araya getiren ödeme, taksitlendirme imkanlarını belirleyebilirsiniz.

Tasarruf Finansman Sistemi ile Taksitle Ev Sahibi Olmak için Yapmanız Gerekenler

Tasarruf finansman sistemi ile taksitle ev sahibi olmak için ilk adımınız nasıl bir ev istediğinizi belirlemek olmalı. Böylece ihtiyaçlarınıza göre bütçenize en uygun taksitlerle siz de ev sahibi olursunuz. Ev sahibi olma hayallerinizi ertelemeniz gerekmez. Ekonomik istikrarla paralel bir gelecek planlaması yapmanıza gerek kalmadan taksitle ev sahibi olabilirsiniz.

Siz sadece hayal ettiğiniz evi bulun, yaşam standardınız için gereksinimlerinizi belirleyin ve satın almayı istediğiniz evin tutarına göre tasarruf ihtiyacınızı ayarlayın. Bunun ardından bütçenize göre aylık ödeme planlarınızı, yani taksitlerinizi Finansevim şubelerinde birlikte planlayalım. Oluşturulan taksitlendirme miktar ve süre planınıza göre farklı seçeneklerle ödemelerinize başlayabilirsiniz. Başladıktan kısa bir süre sonra kendi evinize kavuşabilirsiniz. Hayallerinize ulaşmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Tasarruf finansman gücünüz Finansevim ile taksitlendirme seçenekleri ile ev sahibi olmanın ayrıcalıklarını değerlendirebilir ve hayalinizdeki evinizde en kolay ve en güvenceli şekilde yaşamınızı sürdürebilir ya da yatırımınızın keyfini sürebilirsiniz. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa gibi büyük ve nüfusun en yoğun olduğu il ve ilçelerde daha pahalı olan yaşam standardı, kendi birikimlerinizle ev sahibi olmak için uygun koşulları yaratmayabilir. Finansevim sayesinde tüm dezavantajlar gücünü kaybeder.

Finansevim, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkese, Türkiye’nin istediği herhangi bir il ya da ilçesinde taksitle ev sahibi olabilme imkanı sunar. Bunun için büyükşehirler de dahil tüm il ve ilçelerde taksitle ev sahibi olmak için istediğiniz evi bulmanız, bütçenizi ve ödeme planınızı belirlemeniz yeterli olur.


Sizi Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metinini okudum, kabul ediyorum. Yukarıda tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Finansevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak istiyorum.
ÇAĞRI PLANLAYIN
Sizi Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim
Hemen Ara
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metinini okudum, kabul ediyorum. Yukarıda tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Finansevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak istiyorum.