444 6 379

Finansevim İle Taksitle Ev Alma Fırsatı Yakalayın

Finansevim ev alma konusunda var olan diğer sistemlerden oldukça farklıdır. Katılımcılar, firma sayesinde tamamen faizden uzak bir şekilde işlemlerini tamamlayabilmektedir. Üstelik var olan kampanyalar müşterilerin maksimum fayda sağlayabilmesi açısından sürekli bir şekilde güncellenmektedir. Faiz istememesinin yanı sıra Finansevim kampanyaları “Fon Katılım Bedeli” haricinde de bir para talebinde bulunmamaktadır. Bu sayede bireyler maddi açıdan bir zorluk yaşamadan kendilerine en uygun gelen kampanya üzerinden evlerine sahip olabilmektedir.

Finansevim Ev Alma Yöntemleri

Bireyler için Finansevim taksitle ev alma konusunda farklı yöntemler ve kampanyalar sunmaktadır. Öncelikle en çok kullanılan yöntem olarak “Çekiliş Fonu” kendini göstermektedir. Bu fon sayesinde katılımcılar istekleri ve ödeme güçlerine göre 12 aydan başlayarak 360 aya kadar devam eden taksitler üzerinden evlerini satın alabilmektedir. Üstelik diğer sistemlerde olan kira yardımı, başlığı altında alınan ek ödemeler de bu kampanyanın içerisinde yer almamaktadır.

Finansevim ile taksitle ev almak isteyenler için “Vade Ortası Fonu” kampanyası da bulunmaktadır. Bu kampanyada da tüm kontrol müşterilerin ellerindedir. Bilindiği üzere yaşam koşullarında hiç kimsenin maddi gücü ve olanakları diğer kimselere benzememektedir. Bundan dolayı oluşturulan fonda taksitlerin miktarları müşteriler tarafından belirlenmektedir. “Relax Ödeme Fonu” da firmanın son olarak sunduğu ev alım kampanyalarından biridir. Faizsiz sistemlerde genel kapsamda ödeme planları sözleşmelerle birlikte belirlenmektedir. Ancak bu yöntem bireylerin herhangi bir plana sadık kalmadan ödeme yapabilmelerini mümkün kılmaktadır. Üstelik hangi yöntemi seçeceğine yönelik kararsız kalan bireyler için müşteri desteği de verilmektedir. Sözleşme imzalarından önce alınan destekle birlikte en uygun yöntemin tercih edilmesi de mümkün olmaktadır.

Finansevim Peşinatsız Ev Alma Sistemleri

Müşteriler için Finansevim taksitle ev alım sistemlerinden peşinat da talep etmemektedir. Peşinat tamamen müşterilerin kararlarına göre alınmaktadır. Böyle bir gücü olmayan bireyler direkt olarak taksit ödemelerine katılım sağlayarak evlerine sahip olabilmektedir. Ayrıca ev alımı için belli bir şehir ya da bölge sınırlaması da bulunmamaktadır. T.C. vatandaşı olan bireyler ülkemizin her yerinde istedikleri büyüklükte ve özellikte evleri satın alabilmektedir.

 

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM