Taksitle Araba Almak
Araba sahibi olmanın en bütçe dostu yolu şüphesiz ki taksitle vadeli araba satın almak. Ancak bunun için güvenilir ve faizsiz ödemeler yapabileceğiniz seçenekleri iyi keşfetmeniz ve araştırmanız gerekiyor.

Araba sahibi olmanın en bütçe dostu yolu şüphesiz ki taksitle vadeli araba satın almak. Ancak bunun için güvenilir ve faizsiz ödemeler yapabileceğiniz seçenekleri iyi keşfetmeniz ve araştırmanız gerekiyor.

Araç sahibi olmada önde gelen finansman sağlayıcıların başında gelen Finansevim, 28 ülkede tescilli bir marka olmanın verdiği güveni de arkasına alarak, başvuran herkesi taksitle vadeli ödemeler sayesinde hayallerindeki arabaya kavuşturuyor.

Yapmanız gereken tek şey, aracınızı sıfır mı yoksa ikinci el mi satın alacağınızı belirlemek. Renk, model, iç hacim ve eğer ikinci el araç bakıyorsanız özellikle km. gibi detayları belirleyip araştırmalarınızı yaptıktan sonra geriye araç finansmanınızı bulmak kalıyor. Bu noktada da görevi tamamen Finansevim’e devrediyorsunuz ve Finansevim sizin için bu süreci kolay bir hale getirerek işlemlerinizi hallediyor.


Taksitli Araç Sahibi Olmak 

Finansevim, bünyesinde sunduğu üç tasarruf modeliyle isteyenleri taksitle araba sahibi yapıyor.

Çekiliş Modeli ile taksitle vadeli araç almak için yapmanız gerekenler: 

  • Hayallerinizdeki arabayı buldunuz. Sıfır ya da ikinci el olarak bulduğunuz aracınızın yeni sahibi olmak için bütçenizi öğrenin. Bu bütçe sizin tasarruf tutarınız olacak. Tasarruf tutarını belirledikten sonra, peşinatlı ya da peşinatsız seçeneklerden dilediğinizi birikim durumunuza göre tercih edebilirsiniz.
  • Peşinat tercihinizin ardından sıra, taksitli vade seçiminize gelir. Taksitle araç almak için ayda ne kadar bir bütçe ayırabilirsiniz ve kaç aylık bir dönemde vadeye yaymak istersiniz? Bu sorulara vereceğiniz yanıtlarla faizsiz taksitlerinizi de planladıktan sonra karşılıklı yasal güvencelere dayalı bir sözleşme imzalanır.
  • Tahsisat tarihi belirleme gününde noter huzurunda gerçekleşen çekilişle tasarrufunuzu kullanacağınız tarihiniz belirlenir. Böylece, tahsisat tarihinizde ihtiyacınız olan tutarı kullanarak taksitli arabanıza sahip olabilirsiniz.
  • Tasarruf tahsisatı yapıldıktan sonra taksitleriniz sabit bir hale gelir ve böylece borcunuz bitene kadar ödemelerinizi faizsiz bir şekilde yaparsınız.

Vade Ortası Modeli ile taksitle vadeli araç almak için yapmanız gerekenler:  

  • İlk adım bu modelde de, sahip olmak istediğiniz aracın fiyatına göre tasarruf tutarınızı belirlemektir.
  • Ardından ödemenizi rahatlatmak isterseniz peşinat ödeyebilir veya bir birikiminiz yoksa peşinatsız ödemeyi seçebilirsiniz. Bir sonraki aşama ise, taksit miktarınızı vade seçimi olarak belirlemeye gelir.
  • Karşılıklı yasal güvencelere dayalı sözleşmenizi imzalarsınız ve bu imza gerçekleştiği gibi tahsisat tarihiniz size sunulur.
  • Vade Ortası Model’de Finansevim, hayatın iniş çıkışında sizlerle empati kurarak rastlayabileceğiniz maddi zorlukları göz önünde bulundurur. Bundan yola çıkarak, ödeme döneminiz boyunca taksitlerinizi ve ödeme planınızı yapılandırabilme hakkına sahip olursunuz. Aylık gelirinizin düşüş yaşadığı süreçlerle karşı karşıya gelme durumunuzda, Finansevim size anlayışla taksitlerinize mola verme imkânı sunar. Molanın ardından dilediğiniz zaman taksitlerinizi ödemeye devam edebilirsiniz. Maddi zorluğun tam aksine, ek bir kazanç elde ettiğiniz veya elinize yüklü bir miktar geçtiği takdirde taksitlerinizi bir an önce tamamlamak isterseniz aracınızın taksitlerini planlanandan daha erken bir sürede tamamlayabilirsiniz. Taksitlerinizi tamamladıktan sonra Finansevim’in diğer tasarruf modellerine gönlünüzce başvurabilirsiniz.

Serbest Ödeme Modeli ile taksitle vadeli araç almak için yapmanız gerekenler: 

Araba sahibi olabilmek için belli bir süre birikim yaptıysanız ancak belli bir noktadan sonra bir finansmana ihtiyaç duyuyorsanız Serbest Ödeme Modeli tam da aradığınız fırsatı size sunuyor. Finansevim’in peşinat ödeme zorunluluğuna sahip tek tasarruf modeli olan Serbest Ödeme Modeli’nde, araç tasarrufunuzun belli bir kısmını peşin olarak ödersiniz. Ardından kalan miktar da, kendi planladığınız düzende faizsiz vadeli taksitlere göre oluşturulur. Bu modelde tahsisat tarihi sizin isteğinize göre belirlenir.


Taksitle ödemenin hayatımızın her alanında kolaylık sağladığı bir gerçek. Bunun için en önemlisi güvenilir finansmanlarla bir araya gelmeniz. Finansevim güvenilirliği ve taksitle vadeli ödeme rahatlığıyla hayatınızı kolaylaştırın ve dilediğiniz araca sahip olun. 
Detaylı Bilgi için Sizi Hemen Arayalım

Kampanyalardan sms veya e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.
SIZI ARAYALIM
Detaylı bilgi için sizi hemen arayalım
Kampanyalardan sms veya e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.