444 6 379

Finansevim İle Taksitle Araba Alma Fırsatı Yakalayın

Faizsiz sistemlerin en iyi isimlerinin başında bulunan Finansevim, taksitle araç alım fırsatı da sunmaktadır. Araç alımları yakın geçmişe kadar orta ve düşük gelirlere sahip olan bireyler açısından da sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmiştir. Ancak günümüzde ekonomik durumlar yüzünden bu işlemler oldukça zor hale gelmiştir. Artık kredi çekmeden istediği taşıta sahip olabilecek kişi sayısı oldukça azalmıştır. Bu neden yüzünden Finansevim, ev alımlarında sunmuş olduğu avantajların aynını araç alımlarında da sunarak müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Finansevim Taksitle Nasıl Araba Alınır?

Finansevim taksitle araç almak isteyenler için farklı kampanyalar düzenlemektedir. Kampanyalar farklı olmasına karşın ortak özellikleri bulunmaktadır. Hangi içeriğe katılım sağlanırsa sağlansın kişilerin faiz ödemesi yapmak gibi bir zorunlulukları yoktur. Aynı şekilde kampanyalar vade farkları ve ara ödemeler gibi isteklerle de katılımcıların canlarını sıkmamaktadır. Böylelikle araç sahibi olmak isteyenler bütçelerini sarsmadan hayal ettikleri sıfır ya da ikinci el araca sahip olabilmektedir.

Müşterilerin Finansevim ile taksitle araba kampanyalarına dâhil olabilmeleri için başvuru esaslarını yerine getirmeleri gerekmektedir. Başvurular için web sayfasındaki ilgili formun doldurulması gerekmektedir. Bir diğer seçenek ise bayilere giderek işlem görmekten oluşmaktadır. Güven konusunda bir sıkıntısı olmayan sistemler sayesinde, alınmak istenen aracın marka, model, özellikler ve fiyat aralıkları kesinleştirilmektedir. Kesinleştirilen bu içerikler neticesinde ödeme planları hazırlanmaktadır. Ödeme planları sabit rakamlardan oluşabilmektedir. Sabit rakamlar yerine sonra doğru taksitlerin artırılması da müşterilerin kararlarına bırakılmış bir durumdur.

Finansevim Taksitle Araç Alımında Çekiliş Sistemi

Başvuruların tamamlanmasının ardından her katılımcı kendine benzer niteliklerdeki katılımcılarla grup oluşturmaktadır. Gruplardaki kişi sayıları aslında ne kadar süre ödeme yapılacağına yönelik ipuçları da vermektedir. 12’li olarak başlayan gruplar yüzleri aşan sayılara ulaşabilmektedir. Katılımcılar her ay belirlenmiş olan rakamları taksit şeklinde Finansevim havuzuna aktarmaktadır. Aktarılan miktarlar Finansevim taksitle araba satın alınması için kullanılmaktadır. Her ay düzenli bir şekilde bir araç alınarak sahibine ulaştırılmaktadır. Araç alımlarında ise belirleyici olarak çekiliş sistemi tercih edilmektedir. Çekilişler noter huzurunda gerçekleştiği için herhangi bir hile sorunu da yaşanmamaktadır.

 

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM