444 6 379

Sivas’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Sivas’da kira öder gibi ev sahibi olma fikrine sıcak bakıyor musunuz? Herhangi bir faiz unsuru olmadan ve bütçenizi zorlamadan bir konut sahibi olmak artık sizin için daha kolay bir hal alacak! Finansevim sayesinde bankaların faiz oranları ile uğraşmadan anlık biçimde başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu aşamada bir sorun yaşanmaması adına gerekli olan tüm önlemler firma tarafından alınmıştır. Konunun uzman olan yetkililer sizin için en uygun ödeme planının ne olacağı ile alakalı gerekli olan tüm bilgileri anında verecektir.

Banka Faizlerinin Yüksekliği Dikkat Çekiyor!

Kişilerin konut sahibi olurken kredilere ödemesi gereken tutarın normal koşullarda çektikleri tutardan çok daha yüksek olduğu görülmektedir. Ekonomik sıkıntılar sebebi ile bankaların uzun bir süre faiz indirimine gitmeyeceği de tahmin edilmektedir. Bu nedenle alternatif yöntemler kullanarak güvenilir şekilde ev sahibi olma yollarına bir göz atmanız sizin için çok daha verimli ve kusursuz bir seçim olacaktır.

Kısa sürede güzel bir gayrimenkul sahibi olmak için doğru noktada bulunuyorsunuz! Finansevim kredi, faiz ya da peşinat olmadan kendinize bir yuva almanızı sağlayacaktır! Bu derece zor ekonomik koşullarda dahi tasarruf yaparak ev sahibi olmanın mümkün olduğunu bir kere daha kanıtlamaktadır!

Ödeme Planlarında Ay Sayısını Kendi Bütçenize Uygun Şekilde Ayarlayın!

Ödeme planı kapsamında kişilerin kendi bütçelerine uygun şekilde ayarlama hakkınız da bulunuyor.

 • Ödeme planlarında 12 aydan başlayarak 360 aya kadar uzanan sorunsuz bir taksit sistemi oluşturulmuştur.
 • Bu taksit ödemelerinin kaç liradan başlayacağı sizin seçmiş olduğunuz konuta bağlı olarak değişim gösterir.
 • Bütçenize uygun alternatiflere göz atarak zorlanmadan ev sahibi olma imkanını yakalayabilirsiniz.

Elinizde bir peşinat olmadan bu derece güvenilir bir girişimden faydalanarak konut sahibi olmak sizin için harika bir fırsat olacaktır! bu fırsattan istifade ederken Finansevim firmasının güleryüzlü ve konusunda uzman çalışanlarının size gerekli olan tüm ödemeleri yapacağının da altı çizilmelidir.

Banka Faizi Olmadan Ev Sahibi Olmanın En Güvenilir Boyutu!

Kişilerin en kısa sürede banka faizi olmaksızın ev sahibi olma imkanını elde etmeleri için özel bir girişim oluşturulmuştur. Siz de kısa sürede ev sahibi olurken aynı zamanda güvenlikten ve bütçenizin korunma aşamasından taviz vermek istemiyorsanız en doğru noktada bulunuyorsunuz. Bu alanda daha öncesinde ev sahibi olan kişilerin yaptıkları yorumlara bakıldığı zaman kişilerin memnuniyetinin ne derece yüksek olduğu çok daha net biçimde görülmektedir!

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM