444 6 379

Senetle Ev Almak İstiyorum Ne Yapmam Gerekiyor?

İnsanların en çok arzuladıkları ve ait hissedecekleri şey bir hane içerisinde bulunma zorunluluğudur. Ve yine günümüzün en büyük sorunlarından bir tanesi de ev sahibi olmada zorluklar yaşanmasıdır. Finansevim olarak adlandırılan ve bunun gibi bazı kuruluşlar da insanlara faizsiz ev alma seçenekleri sunabilir, vatandaşlarımız da bundan yararlanabilirler.

 Ev sahibi olmanın vermiş olduğu sorunların birçok farklı nedenleri olabilir. Örneğin ekonomik nedenler veya sosyal nedenler gibi. Ekonomik nedenler arasında insanların sıklıkla karşılaştığı durum kira fiyatlarının artmasıdır. Sosyal nedenler arasında da istihdam durumları etkili olmaktadır. Her hâlükârda insanlar ev sahibi olmak isteyecekler ve yaşamlarını, geleceklerini bu yönde şekillendireceklerdir.

Senet ile Ev Sahibi Olmak

Ev sahibi olmak isteyen vatandaşların öncelikli amacı kira yükünden kurtulmaktır demiştik ve bunun için de yapacakları şey şudur; daha kolay elde edebilecekleri ve zorlanmadan ödeme gerçekleştirebilecekleri ‘fırsatlardır’. İşte bu durumda karşımıza çıkacak olan en verimli fırsat, Finansevim avantajıdır. Finansevim, insanlara faizsiz ev, kredisiz ve peşinatsız ev sahibi olma imkânı tanımaktadır. Ve Finansevim küçük ödeme imkânlarıyla da insanları oldukça cezbetmektedir. Bu anlamda insanlar kendilerine dayatılan, güçlük çektiren ağır kira yükünden kurtulmuş olacaklardır.

Senetle Ev Sahibi Olabilmek İçin Ne Yapılmalıdır?

İnsanların senetle ev sahibi olabilmesi için öncelikle kendilerine inşaat firmasından ev alması gerekir. Ev alması durumunda ise güven olayı çok önemlidir. Ve bu yüzden insanlar dikkatli olmalıdır. Ev sahibi olacak kişilerin ödeme esaslarında herhangi bir sorunla karşılaşmamaları için bunları dikkate alarak hareket etmeleri gerekir. Daha sonrasında yararlanacakları Finansevim faizsiz ve kredisiz aracı kuruluşu bir avantaj oluşturacaktır. Ve en sonunda da insanlar küçük ve kolay ödeme imkânıyla ev sahibi olmanın mutluluğunu yaşayacaktır.

Senetle Ev Almanın Krediden Farklılıkları

Senetle ev almak insanların son zamanlarda sıklıkla tercih ettiği bir durumdur ve bu durum birçok avantajı beraberinde getirdiği gibi dezavantajı da yerinde getirir. Kredi ile ev almak insanları bankaya bağlar ve bankaların borcun ödenmemesi durumunda ciddi yaptırımları bulunmaktadır. Genelde kişiye özel inisiyatif bankalarda kullanılmaz; ama güvenilir bir inşaat firması bu insiyatifi kolaylıkla alabilir.

Kredilerin ödeme zamanları bankanın belirlediği şartlar çerçevesinde gelişirken, inşaat firmaları sizin istediğiniz şekilde ödeme planı hazırlarlar ve size bunu sunarlar. Tabi bu durum her inşaat firması için geçerli bir durum değildir; ama bankaların bu konuda daha katı bir anlayışa sahibi olduğu bir gerçektir.

Senetle Ev Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Senetle ev almak isteyen kişilerin öncelikli olarak bazı durumlara dikkat etmesi gerekir. Bu durumların başında da ev alacağınız yerin güvenilirliği gelir. Size sunulan senetleri eğer aylık olarak ödeme yapıyorsanız, her ödeme sonrasında mutlaka senedi almalısınız. Bazı dolandırıcılar senetleri farklı bahaneler ile insanlara vermeyerek kişiye farklı bir ödeme çıkarmaktadır. Bu tür olumsuz durumlar ile karşılaşmamak içinde ödemeyi yapar yapmaz senedi almak gerekir.

Siz de hemen 444 63 79 numaralı Finansevim detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM