Senetle Ev Sahibi Olmak
Ev sahibi olmak için uzun yıllar sürecek birikimler yapmayı beklemeyin. Yaşamak istediğiniz şehirde size en uygun evi bulun ve faizsiz, peşinatsız ödemelerle elden taksitli senetlerle Finansevim güveniyle ev sahibi olun.

Finansevim’de senetle alacağınız evinizi başka şehirlerde yatırım olarak da satın alabilirsiniz. Mülk sahibi olmanın en kolay ve güvenilir yolu Finansevim’de senetle ev almanın aşamalarını inceleyelim. 

Banka kredilerinin faiz oranlı taksitler, ipotekler ve kefiller gibi pek çok uğraş ve vakit alan detayları var. Bir bankanın sunacağı güveni, tüm bu ekstra detaylar olmaksızın size sunan Finansevim’de senetle ev sahibi olabilirsiniz. Evinizi peşinat ödeyerek ya da peşinatsız bir şekilde, dilediğiniz, size uygun ödeme planlarıyla alabilirsiniz.

Finansevim Senetle Ev Alma Modelleri 

Finansevim üç farklı yapı tasarrufu modeliyle sizi senetle ev sahibi yapıyor. 

Serbest Ödeme Modeli ile ev sahibi olmak için, tasarrufunuzun belli bir kısmını peşin olarak ödeyerek taksit yükünüzü azaltabilirsiniz. Kendi planladığınız senet miktarlarıyla, karşılıklı güvene dayalı sözleşme ile tahsisatınızı alacağınız tarihi kendiniz belirleyebilirsiniz. Finansevim’de ev sahibi olurken, her konuda söz sahibi sizsiniz.

Vade Ortası Modeli’nde ise senetle ödemelerinizi dilediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz. Maddi olarak sıkışık olduğunuz zamanlarda senetlerinizi durdurabilir ve eliniz rahatladığında tekrar ödemelerinize başlayabilirsiniz. Elinize yüklü miktarda para geçmesi gibi daha pozitif durumlardaysa senetlerinizi toplu şekilde ödeyerek tasarrufunuzun taksitlerini tamamlayabilme hakkına sahipsiniz. Bu modelde peşinat ödeme veya ödememe kararı tamamen size aittir. Ödemeleriniz bittikten sonra, Finansevim’in başka tasarruf modellerinden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Finansevim ayrıcalığı, kolaylığı ve güvenliğiyle ev sahibi olduktan sonra, bunu birkaç defa daha yaşamak isteyeceğiniz kesin.

Çekiliş Modeli’nde; peşinatlı ya da peşinatsız seçeneklerden birini seçersiniz ve ödemek istediğiniz senet miktarları sizin tarafınızdan belirlenerek düzenlenir. Böylece hiçbir faiz ödemeden, senetle ev sahibi olabilirsiniz. Bu modelde, tasarrufunuzu kullanacağınız tarih, noter huzurunda bir çekilişle belirlenir. Tasarruf tahsisatından sonra takip eden ayda tutarı kullanarak evinizi alabilirsiniz. Bu tahsisatla birlikte taksitleriniz de sabit bir hale gelir.

Senetle Ev Alma Aşamaları ve Bu Süreçte Dikkat Etmeniz Gereken Detaylar 


Senetle ev almak için öncelikle yapmanız gereken ilk şey hayallerinizdeki o evi bulmak! Yaşamak ya da yatırım olmak üzere satın almak istediğiniz evinizin hangi şehirde ve hangi ilçede olmasını istediğinize karar verin. Buna karar verirken bulunduğu yerin merkezine, hastanelerine, metro/tramvay gibi ulaşım ağlarına, otobüs duraklarına, alışveriş yerlerine ve yeşil alanlara yakınlığını göz önünde bulundurmak hem yaşamınızı rahatlatacaktır hem de ileride evinizi kiraya verme durumunuzda potansiyel kiracılarınız için olumlu bir etki yaratacaktır.  

Tüm bunları kararlaştırdıktan sonra sıra, bütçenize en uygun olan evi seçmekte. Ödemelerinizi kaç aya böleceğinizi ve aylık senetlerinizde ödeyebileceğiniz miktarı belirleyerek, bunların ışığında bütçenize en uygun olacak evi belirleyin.

Hayallerinizdeki evi bulduktan sonra en önemli aşama sizi bekliyor: Evinize minimum ekstra masrafla kavuşmanızı sağlayacak firma seçimi. Senetle ev almak için bunu sağlayan firmaları iyi şekilde araştırmalısınız. Tüm bu arayışlarınızın karşılığını sunduğu tüm imkânlarla 28 ülkede tescilli bir marka olan Finansevim’de bulacaksınız. Finansevim, güvenilir marka anlayışıyla, noter huzurunda gerçekleşen işlemleriyle ve sizin planladığınız taksit seçenekleriyle evinize en kısa sürede kavuşmanızı sağlar.

Finansevim ile senetle ev sahibi olmak için, finansevim.com.tr internet sitesini ziyaret edebilir ya da 444 6 379 telefon numarasından bize ulaşarak, aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Ayrıca internet adresimizdeki listeden bulunduğunuz il ve ilçeyi seçerek size en yakın şubemizi öğrenebilir; sizi hayallerinizdeki eve kavuşturmak için hevesle hizmet veren çalışanlarımızla birebir görüşerek güvenilirliğimizden emin olabilirsiniz.


Detaylı Bilgi için Sizi Hemen Arayalım

Kampanyalardan sms veya e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.
SIZI ARAYALIM
Detaylı bilgi için sizi hemen arayalım
Kampanyalardan sms veya e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.