Senetle Ev Sahibi Olmak
Yaşamak istediğiniz şehirde size en uygun evi bulduktan sonra geleceğiniz için yapmak istediğiniz yatırım ya da sevdiklerinizle birlikte sürmek istediğiniz yaşam için Finansevim’in sunduğu senetle ev alma imkanlarından yararlanın. Ev almak istiyorsanız senetli ev almak da artık doğru ödeme planları ile mümkün!


Senetle Ev Almak

Ev almak isteyenler elden taksitli senetlerle, Tasarruf Finansman Kanunu’na uygun ve güvenilir tasarruf finansman modelleri sunan Finansevim güvencesiyle ev sahibi olabiliyor. Böylece ev sahibi olmak için uzun yıllar sürecek birikimler yapmayı beklemenize, kapı kapı dolaşarak en uygun faiz oranlarını araştırmanıza, kredi imkanlarını incelemek için saatlerinizi vermenize gerek kalmıyor. Senetle de ev sahibi olma şansı kapınızı çalıyor. Duyuyor musunuz?

Finansevim’in size en yakın şubesine giderek alanında uzman ve tecrübe sahibi yetkililerimizle görüşüp senetle ev sahibi olma seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Aklınızdaki tüm soruların yanıtlarını alabilirsiniz. Senetle alacağınız evinizi ister kendi şehrinizden, isterseniz başka il ve ilçelerden seçebilirsiniz. Dilerseniz yeni yaşamınızı yeni evinizde kurabilir, dilerseniz de yatırım olarak ev satın alabilirsiniz. Nasılsa artık Finansevim sayesinde senetle ev almak çok kolay ve son derece güvenilir.

Finansevim ile Senetle Ev Sahibi Olmak 

Mülk sahibi olmanın en kolay ve güvenilir yolu Finansevim’de senetle ev almanın aşamalarını birlikte inceleyelim.

Ev sahibi olmak için her ay ödemeniz zorunlu olan taksitler, ipotekler, kefiller gibi birçok uğraş gerektiren detaylarla uğraşmanız gerekir. Finansevim ise tasarruf finansman yöntemi ile bütün bu detaylar olmadan size en uygun ödeme planlarıyla ev sahibi olmanızı mümkün kılmaktadır. Finansevim ile peşinatlı ya da peşinatsız bir şekilde senetle ev sahibi olabilirsiniz. Finansevim ile ev sahibi olurken, her konuda söz sahibi siz olursunuz. Böylece bireysel bütçe, istek ve birikiminize göre bir plan oluşturularak senetle ev satın alma imkanını elde edersiniz.

Finansevim’in ev sahibi olma modelleriyle siz finans kurumlarının koşullarına değil, biz Finansevim olarak sizin koşullarınıza uyarız. Ödemeleriniz bittikten sonra, Finansevim’in diğer tasarruf finansman yöntemlerinden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Finansevim ayrıcalığı, kolaylığı ve güvenliğiyle ev sahibi olduktan sonra bu güvenilir ve kolay yöntemlerle ev sahibi olmak deneyimini birkaç defa daha yaşamak isteyeceğinize eminiz.

Senetle Ev Alma Aşamaları ve Bu Süreçte Dikkat Etmeniz Gereken Detaylar

Senetle ev almak için öncelikle yapmanız gereken ilk şey hayallerinizdeki o evi bulmak! Yaşamak ya da yatırım yapmak üzere satın almak istediğiniz evinizin hangi şehirde ve hangi ilçede olmasını istediğinize karar verin. Buna karar verirken bulunduğu yerin merkeze, hastanelere, metro/tramvay gibi toplu ulaşım ağlarına, otobüs duraklarına, alışveriş yerlerine ve yeşil alanlara yakınlığına dikkat etmeniz hem yaşamınızı rahatlatacaktır hem de ileride evinizi kiraya verme durumunuzda potansiyel kiracılarınız için olumlu bir etki yaratacaktır.

Tüm bunları kararlaştırdıktan sonra sıra, tasarruf birikim bütçenize en uygun olan evi seçmeye gelir. Ödemelerinizi kaç aya böleceğinizi ve aylık senetlerinizde ödeyebileceğiniz miktarı belirleyerek, bunların ışığında bütçenize en uygun olacak evi belirleyin.

Hayallerinizdeki evi bulduktan sonra en önemli aşama sizi bekliyor: Evinize minimum ekstra masrafla kavuşmanızı sağlayacak firma seçimi. Senetle ev almak için bunu sağlayan firmaları iyi şekilde araştırmalısınız. Tüm bu arayışlarınızın karşılığını, 28 ülkede tescilli bir marka olan Finansevim’de bulacaksınız. Finansevim, güvenilir marka anlayışıyla, noter huzurunda gerçekleşen işlemleriyle ve sizin planladığınız taksit seçenekleriyle evinize en kısa sürede kavuşmanızı sağlar.

Finansevim ile senetle ev sahibi olmak için bizimle çağrı merkezimiz üzerinden geçebilir ya da internet sayfamızda bulunan formu doldurabilirsiniz.


Sizi Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metinini okudum, kabul ediyorum. Yukarıda tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Finansevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak istiyorum.
ÇAĞRI PLANLAYIN
Sizi Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim
Hemen Ara
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metinini okudum, kabul ediyorum. Yukarıda tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Finansevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak istiyorum.