444 6 379

Finansevim İle Senetle Ev Alma Fırsatı Yakalayın

Finansevim, ev ya da araba almak hayalleri olan bireylerin hayallerini kolay bir şekilde gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktadır. Bilindiği üzere artık toplu nakit birikimi yapmak herkes için kolay bir işlem değildir. Üstelik birikimlerin zaman açısından büyük bir problem yarattığı da gerçektir. Pek çok vatandaş hayallerindeki evlere kavuşmak için emekliliklerini beklemektedir. Ancak artık uzun beklemeler yaşanmasına gerek yoktur. Çünkü Finansevim, özel yöntemleri sayesinde hemen herkesi ev sahibi yapabilmektedir.

Finansevim Senetle Ev Alımı Hakkında

Gerçekleştirilen Finansevim senetle ev alma kampanyaları ile ev alımlarının zorlukları ortadan kalkmaktadır. Öncelikle ev alımları için uzun zamandan beridir standart bir sistem kullanılmaktadır. Bireyler belli rakamları biriktirerek almak istedikleri evlerin en azından peşinat ödemelerini tamamlamaktadır. Geri kalan rakamların ödenebilmesi için ise çare banka kredileri olarak görülmektedir. Fakat çekilen banka kredilerinin taksit ödemeleri büyük faizleri de birlikte getirmektedir. Finansevim, faiz ödemesi olmadan üstelik peşinat bile talep etmeden hayali kurulan evlerin alınması için çalışan kurumsal bir firmadır.

Yardımlaşma yöntemi Finansevim ile ev almanın temellerini oluşturmaktadır. Bireyler ev alımları için ödeme güçlerine göre bir gruba dâhil edilmektedir. Üstelik yetkililer tarafından oluşturulan gruplar aynı özelliklere sahip olan bireylerden meydana gelmektedir. Böylelikle gerek ödemeler konusunda gerek ev alımları konusunda ortaya çıkabilecek sorunlar minimuma indirilmektedir. Üstelik ödeme planlarının hazırlanmasında tamamen müşterilere odaklı hareket edilmektedir. Bu sayede ev alımları müşterilerin günlük hayatlarını idame ettirmek konusunda herhangi bir şekilde sıkıntı yaratmamaktadır.

Finansevim Senetle Ev Alım Şartları Nelerdir?

Finansevim aracılığı ile ev alımı yapmak isteyenlerin öncelikle T.C. vatandaşı olmaları istenmektedir. Bunun haricinde ev alımlarında görüşme sağlanması için internet üzerinden form doldurulması gerekmektedir. Doldurulan formlara yazılan iletişim bilgileri sayesinde yetkililer kişilere anında ulaşmaktadır. Gerçekleşen konuşmalarda Finansevim senetle ev alımı hakkında merak edilen sorular yanıt bulmaktadır. Üstelik ev alımları için peşinat gibi şartlar da yoktur. Böylelikle elinde birikmiş parası olmayan kişiler de ev alım şansına erişim sağlayabilmektedir. Ön görüşmelerde anlaşma sağlanması haline sözleşme imzalanarak işlemler yürürlüğe sokulmaktadır.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM