Senetle Araba Almak
Araba alabilmek kolay değil diye düşünüyorsanız tasarruf finansman gücünüz Finansevim’in senetle araba almak ile ilgili hangi yöntemleri mümkün kılarak sizi hayalinizdeki arabanın sahibi yapabileceğini iyice incelemelisiniz. Çünkü araba almak artık hem kolay hem de avantajlı.

Araba satın almak için; birikim yapmalı, faizli sistemlerden kredi çekmeli ya da finansman desteği sağlayan şirketlerle bağlantı kurmalısınız. Gerçekten böyle mi? Tasarruf Finansman Kanunu’na uygun ve güvenilir tasarruf finansman modelleri sunan Finansevim sayesinde birikime gerek kalmadan senetle araba almak mümkün!

Kuşkusuz ki birikim yaparak araba satın almak uzun bir sürece yayılabilir. Özellikle ekonomik olarak durumunuzu orta gelir sahibi olarak tanımlıyorsanız, yaşam pahalılığında mücadelesini vermenizi gerektiren pek çok masrafın içinde ihtiyaç duyduğunuz arabaya sahip olmak için birikim yapmak sizi zorlayabilir, kısacası sanıldığı kadar kolay olmayabilir.

Finansevim ile Peşinatsız Senetle Araba Almak 

Araba alabilmek için birikim sahibi olmanın gerekli olduğunu düşünmek, finans kurumlarının sunduğu peşinatlı ve faizli kredi alternatiflerini düşününce kaçınılmaz olsa da doğru yatırımın adresi Finansevim, tüm bildiklerinizi değiştiriyor. Senetli araba sahibi olmanız ve hiçbir birikime gerek kalmadan hayallerinize kavuşmanız, alanında uzman yetkililerimizle bir araya gelerek sizin için en doğru ödeme şeklini belirlemenizden geçiyor. Bütçe, hedef ve ödeme koşulları belirlendikten sonra istediğiniz taksit seçeneklerine bölünen miktardaki senetlerinizi imzalayarak oluşturabilir ve böylece arzu ettiğiniz arabayı satın alma imkanına sahip olabilirsiniz.

Özetle peşinata ihtiyaç duymadan ya da uzun vadeli kredilere ve bu kredileri ödemeyi daha da güç kılan faizlere maruz kalmadan senetle ödeme fırsatıyla araba sahibi olmanın tam zamanı! Üstelik araba sahibi olurken ister ikinci el otomobil seçimi yapabilirsiniz, isterseniz de sıfır, yani 2021 model bir arabaya sahip olabilirsiniz.

Tasarruf Finansman Gücünüz Finansevim ile Senetle Araba Almak Daha Avantajlı 

Finansman desteği sağlayan şirketlerin öncü ve en güvenilir isimlerinden Finansevim, senetle araba sahibi olmak isteyenlerin birinci tercihi. Tamamen sizin planlayacağınız ödeme seçenekleriyle hiçbir faiz ödemeden senetle araba alabilirsiniz.

Finansevim’de tamamı senetle araç almak için başvurmanız ve size en yakın şubelerimizden ya da internet şubemizden alanında uzman bir yetkili ile görüşmeniz yeterli. Böylece tasarruf finansman birikimleriniz anlamına gelecek bütçeyi senetlere bölerek oluşturmak mümkün olacak. Siz de senetle araba almanın rahatlığını ve güvenilirliğini yaşayacaksınız.

Senetle araba almak için öncelikle yapmanız gereken ilk şey, sizi arabanıza kavuşturacak en güvenilir firmayı bulmak. 28 ülkede tescilli, güvenilirliğini kanıtlamış Finansevim, kaliteli hizmet anlayışıyla ve noter huzurunda gerçekleşen prosedürleri ile içiniz rahat bir şekilde, sizi arabanıza kavuşturur. Finansevim’de peşinatsız senetle araba almak çok kolay. Sadece almak istediğiniz arabayı bulun, bırakın geri kalan her adımı Finansevim sizin için kolaylaştırsın.

Sıfır peşinatla senetle araba almak için sabit bir gelirinizin olması, 18 yaşından büyük olmanız ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız yeterli. Finansevim ile senetle araba sahibi olmak için bize telefonla ulaşabilir ya da sayfamızdaki formu doldurarak size ulaşmamazı sağlayabilirsiniz. Böylece aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Ayrıca internet adresimizdeki listeden bulunduğunuz il ve ilçeyi seçerek size en yakın şubemizi öğrenebilir; sizi hayallerinizdeki arabaya kavuşturmak için hevesle hizmet veren çalışanlarımızla bire bir görüşerek güvenilirliğimizden emin olabilirsiniz. Geriye sadece seyahatlerinizi planlamak kalsın!Sizi Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metinini okudum, kabul ediyorum. Yukarıda tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Finansevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak istiyorum.
ÇAĞRI PLANLAYIN
Sizi Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim
Hemen Ara
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metinini okudum, kabul ediyorum. Yukarıda tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Finansevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak istiyorum.