Senetle Araba Almak
Araba alabilmek için ya birikim yapmalı, ya bankalardan kredi çekmeli ya da finansman desteği sağlayan şirketlerle bağlantı kurmalısınız. Birikim yaparak araba almak uzun bir sürece yayılabilir. Özellikle maddi durumunuzu orta olarak tanımlıyorsanız pek çok masrafın arasında araba için birikim yapmak sizi zorlayabilir.

Araba alabilmek için ya birikim yapmalı, ya bankalardan kredi çekmeli ya da finansman desteği sağlayan şirketlerle bağlantı kurmalısınız. Birikim yaparak araba almak uzun bir sürece yayılabilir. Özellikle maddi durumunuzu orta olarak tanımlıyorsanız pek çok masrafın arasında araba için birikim yapmak sizi zorlayabilir.

Kredilerse faiz oranlı taksitleri ve ipotek, kefil gibi süreçleri beraberinde getirir. Ayrıca kredi çekmek için yeterli kredi notuna sahip de olmayabilirsiniz. Geçmiş zamanlarda bankalara kredi ve kredi kartı ödemelerinizde aksama yaşadıysanız, bu kredi notunuzu olumsuz etkilediğinden, bir araba almak için kredi çekme hakkına sahip olma ihtimaliniz oldukça düşüktür.

Tüm bunlar araba sahibi olmanıza engel değil. Finansman desteği sağlayan şirketlerin öncü ve en güvenilir isimlerinden Finansevim, senetle araba sahibi olmak isteyenlerin birinci tercihi. Tamamen sizin planlayacağınız ödeme seçenekleriyle hiçbir faiz ödemeden senetle araba alabilirsiniz.

Finansevim ile Senetle Araç Sahibi Nasıl Olunur 

Finansevim’de tamamı senetle araç almak için başvurabileceğiniz tasarruf modellerini inceleyelim.Üç ayrı tasarruf modelinden dilediğinizi seçerek senetle araba sahibi olabilirsiniz.

Çekiliş Modeli: Almak istediğiniz arabayı bulun ve ihtiyacınız olan bütçeyi belirleyin. Tasarruf miktarınız anlamına gelecek bu bütçeyi, dilerseniz bir kısmını peşinatla ödeyerek geri kalanını kendi belirleyeceğiniz taksitlere dağıtabilirsiniz. Peşinatsız bir şekilde araba almak isterseniz de, tasarrufunuzun tamamını senetle taksitlere bölerek alabilirsiniz. Taksitlerinizde hiçbir faiz uygulaması olmaz. Noter huzurunda bir çekilişle tasarrufunuzu kullanacağınız tarih belirlenir. Tasarruf tahsisatından sonra takip eden ayda tutarı kullanarak sahip olmak istediğiniz arabaya kavuşabilirsiniz. Tahsisatın ardından senetle araba aldığınız taksit ödemeleriniz sabit bir hale gelir.

Vade Ortası Modeli: Bu modelin ayrıcalığı senetle ödemelerinizi dilediğiniz gibi yapılandırabilme hakkına sahip olmanızdır. Dilediğiniz takdirde tüm senetlerinizi ödeyebilir, dilerseniz de ödemelerinize ara verebilirsiniz. Bu modelde de tıpkı Çekiliş Modeli’ndeki gibi peşinat ödeme veya ödememe kararı size aittir. Faizsiz bir şekilde senetle taksit miktarınızı ve vadelerinizi de yine siz belirlersiniz. Senetleriniz tamamlandıktan sonra Finansevim’in başka tasarruf modellerinden de yararlanabilirsiniz. Finansevim’in güvenli çatısında senetle ikinci bir araba ya da ev almayı kim istemez ki?

Serbest Ödeme Modeli: Bu tasarruf modeli Finansevim’in peşinat istediği tek modeldir. Araba almak için bir miktar birikim yaptıysanız bunu Serbest Ödeme Modeli’nde peşinat olarak verebilir ve geri kalan tasarruf miktarını senetle araba almak için dilediğiniz taksitlere bölebilirsiniz. Karşılıklı güvene dayalı sözleşmeyi imzaladıktan hemen sonra tahsisatınızı alacağınız tarihi yine kendiniz belirlersiniz.


Senetle Araba Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler 

Senetle araba almak için öncelikle yapmanız gereken ilk şey, sizi arabanıza kavuşturacak en güvenilir firmayı bulmak. 28 ülkede tescilli, güvenilirliğini kanıtlamış Finansevim, kaliteli hizmet anlayışıyla ve noter huzurunda gerçekleşen prosedürleri ile içiniz rahat bir şekilde, hiçbir faiz olmaksızın sizi arabanıza kavuşturur. Finansevim’de peşinatsız senetle araba almak çok kolay. Sadece almak istediğiniz arabayı bulun, bırakın geri kalan her adımı Finansevim sizin için kolaylaştırsın. Finansevim’in devlet tarafından desteklenen faizsiz finansman sisteminde, en kısa sürede lisanslama süreci başlar.

Sıfır peşinatla senetle araba almak için sabit bir gelirinizin olması, 18 yaşından büyük olmanız ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız yeterli.

Finansevim ile senetle araba sahibi olmak için, finansevim.com.tr internet sitesini ziyaret edebilir ya da 444 6 379 telefon numarasından bize ulaşarak, aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Ayrıca internet adresimizdeki listeden bulunduğunuz il ve ilçeyi seçerek size en yakın şubemizi öğrenebilir; sizi hayallerinizdeki arabaya kavuşturmak için hevesle hizmet veren çalışanlarımızla birebir görüşerek güvenilirliğimizden emin olabilirsiniz. Geriye sadece seyahatlerinizi planlamak kalsın!Detaylı Bilgi için Sizi Hemen Arayalım

Kampanyalardan sms veya e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.
SIZI ARAYALIM
Detaylı bilgi için sizi hemen arayalım
Kampanyalardan sms veya e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.