444 6 379

Finansevim İle Senetle Araba Alma Fırsatı Yakalayın

İnsanların geleceğe yönelik pek çok hayali bulunmaktadır. Kendilerine ait evlerinin ya da arabalarının olması da genellikle kurulan hayaller arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Finansevim ev alımları ile başlattığı fırsatlarına araç alımları ile devam etmektedir. Üstelik avantajlı faizsiz sistemleri bulunan Finansevim, katılımcılarını maddi olarak herhangi bir sıkıntı içine sokmamaktadır. Böylelikle ev ve araba alımlarında hayallere kavuşulması için uzun yıllar beklenmek zorunda da kalınmamaktadır.

Finansevim Araba Alımlarında Fırsatlar

Finansevim senetle araba alımı ile araç alımlarında büyük farklar yaratmaktadır. Günümüzde araç alımları için genellikle kredi çekimleri tercih edilmektedir. Ancak son ekonomik krizler neticesinde pek çok bireyin kredi notu düşmüştür. Yine krizlere bağlı olarak bankalar, vermiş oldukları kredilerin geri ödeme rakamlarını artırmıştır. Bu bağlamda yaşanan nakit sorunları ise Finansevim tarafından çözülmektedir. Firma, müşterileri için senetle ya da taksitle araç temini yapabilmektedir.

Hayal edilen araçlara sahip olunabilmesi için Finansevim ile senetle araba kampanyalarından herhangi birinin tercih edilmesi mümkündür. Araç kampanyalarının tercihleri, sıfır ya da ikinci el arasında bir fark yaratmamaktadır. Yapılan tercihlerde sadece araçların modelleri ve fiyat aralıkları oynamaktadır. Bunun yanı sıra sunulan fırsatlardan bir diğeri ise alımların Türkiye’nin her yerinden yapılabilmesi ile alakalıdır. Böylece il ya da ilçe fark etmeksizin herkes araç alımını güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Son olarak alımlarda ödeme planları müşteri isteklerine göre şekillendirilmektedir. Ödeme planlarında müşterilerin söz hakkı olması ise araç alımı neticesinde maddi darlık yaşanmasının önüne geçmektedir.

Finansevim Senetle Araba Alımında Peşinat

Müşteriler, Finansevim senetle araba almak konusunda işin peşinat kısmını merak etmektedir. Bilindiği üzere günümüzde belli miktarlar peşinat ödemeden taşınır ve taşınmaz satın almak mümkün olmamaktadır. Ancak Finansevim, peşinat sıkıntısını tamamen ortadan kaldırmıştır. Firma, ödeme planlarında olduğu gibi peşinat ödemelerinde de kararı müşterilerine bırakmaktadır. İsteyen kişiler kampanya katılımlarını peşinat ödemeleri ile birlikte sağlamaktadır. İsteyen kişiler ise herhangi bir şekilde peşinat ödemeden doğrudan taksitler üzerinden işlem görerek katılımlarını gerçekleştirebilmektedir. Üstelik iki sistem arasında belirgin bir fark bulunmamaktadır.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM