444 6 379

Şanlıurfa’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Şanlıurfa’da Toki konutlarının dışında taksitli bir biçimde uygun fiyatlara ev sahibi olmanın alternatif yolu var mı? Tabi ki Finansevim sayesinde var! Peşinat olmadan ve herhangi bir kredi çekmeden taksitli bir biçimde ev satın almak artık hayal değil. Üstelik Toki kapsamında yapılan konutların kişilere çıkma olasılığının yüzde 0,1 oranına kadar düştüğü bir nüfus sayımızın olduğunun da altı çizilmelidir. Sorun yaşamadan ve çekilişler ile uğraşmadan Finansevim güvencesi ile Şanlıurfa’da kira öder gibi ev sahibi olma fırsatını ve satın alım aşamasını tamamlayabilirsiniz.

Ev Sahibi Olmak Daha Kolay!

Son dönemlerde kredilerin faiz oranlarının yükselmesi ile beraber kişilerin ev ya da araba gibi yüklü ödeme yapılması gereken unsurlarda adım atması hayli zorlaşmıştır. En kısa süre içerisinde kişilerin yüksek verimlilik ile bir konut sahibi olması ve kira derdinden kurtulması için muhteşem bir fırsat hazırlanmıştır.

 • Bir peşinat olmaksızın kredi kuralları ile uğraşmadan ve borçlanmadan ev sahibi olmak artık mümkün!
 • Siz de en kısa süre içerisinde ev seçeneklerinden istifade etmek için en doğru noktada bulunuyorsunuz!
 • Kazanım elde etmenin tadını bu nitelikli unsurlar ile çıkarmak ve Finansevim güvencesinden istifade etmek sizin için artık daha kolay bir hal alacaktır!

Güvenilir Midir?

Finansevim hakkında yapılan yorumlara bakıldığı zaman ne derece güvenilir ve muntazam bir sistem oluşturulduğunu siz de görebilirsiniz. Sunulan imkanlar sayesinde orta ve dar bütçeye sahip olan kişilerin dahi büyük şehirlerde ev sahibi olması mümkün hale getirilmiştir. Harika bir ödeme yapılanması oluşturan firmanın kira öder gibi kendi evinizi satın almanızı mümkün kıldığı görülüyor. Özellikle yaşanan son emlak krizlerinin akabinde kişilerin kiralara ödedikleri tutarın 1000 TLye kadar uzandığı görülüyor. Çok makul girişimler ile bu kira bedeli değerinde ev taksitine girebilir ve bütçenizi zorlamadan geleceğe yatırım yapma imkanını elde edebilirsiniz.

Kredi Kullanımı Neden Tercih Edilmiyor?

Son dönemlerde faiz oranlarının bir hayli artmış olması neden kredi kullanımının tercih edilmediği konusunda bir kere daha fikir veriyor. Kişilerin 100 bin lira olarak aldıkları bir kredi miktarının en iyi ihtimalle 120-130 bin lira aralığında ödeneceği görülmektedir.

Bu tür ödeme planlarında kişilerin uzun vadede bütçe sorunları yaşayabilecekleri de ayrıca belirtilmelidir. Sorunsuz bir erişim adımının tamamlanması için faizsiz ve peşinatsız şekilde taksitli konu sahibi olma imkanını yakalayacağınız Finansevim firmasına bir göz atabilirsiniz. Son dönemlerin en dikkat çeken ve en güvenilir girişimleri arasında bulunmaktadır.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM