444 6 379

Samsun’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Türkiye’nin kurtuluş şehri olan Samsun ilkler şehri olarak karşımıza çıkar. Karadeniz’in en gelişmiş şehri olduğu için yenilikleri ilk barındıran bir şehir olması ve liman kenti özelliklerini devam ettiren bir şehirdir. Böylesine olumlu özellikleri içerisinde barındıran bir şehirde yaşamın devam ettirilmesi adına ev almak mantıklı hamlelerden biridir. Çeşitli evlerinin özellikleri bulunabileceği gibi manzarayı her yerinden mükemmel izleyebileceğiniz şehir avantajlarını sunmaya devam eder.

Samsun’da Yaşam

Bafra ve Çarşamba ovalarının ortasında kurulmuş olan şehir eğitim anlamında da giderek yükselmeye başlayan bir şehirlerimizden biridir. Doğal güzelliğini Karadeniz’in yeşil bitki örtüsü ile sağlarken maviliği ile eşsiz güzellikte olan Cumhuriyet şehirlerimizden biridir. Ondokuzmayıs Üniversitesi’nin eğitim konusunda yenilikçi ve ileri anlayışından dolayı öğrenci şehri olan Samsun tercih edilmesinde farklı etkenleri biriktiren bir şehirdir. Liman kenti olması yurtdışından gelen ürünlerin ülkeye yayılmasında etkili olmasından kaynaklı olarak ticarette kendini sürekli geliştiren bir yerdir.

Samsun’da Ev Almak

Özellikleri itibari ile kendini geliştirmeyi hızlı gerçekleştiren Samsun’da ev almak mantıklı hamleler olarak karşımıza çıkar. Ev alma aşamasında ise bu avantajlardan uzak kalmak istemeyen vatandaşlar birikimleri olmasa da Finansevim’in sunduğu avantajlarla bu hayallerini gerçek kılabilirler. Nerdeyse tüm aileler için bulunabilecek ev çeşitliliğini içerisinde bulunduran Samsun ev seçiminde ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yerdir. Finansevim birikiminiz olmasa da ev sahibi olmanızı kolaylaştırır.

Samsun’da Kira Öder Gibi Ev Alma Kolaylığı

Dilerseniz öğrenci olarak okuyacak çocuğunuzun eğitim hayatında kolaylığı yaşaması için Atakum’da ev bulabileceğiniz gibi dilerseniz de Samsun mavisini izleyebileceğiniz ailenizle yaşayabileceğiniz geniş evleri de Samsun’da bulabilirsiniz.  Bu evlere sahip olmak için Samsun kira fiyatları içeriğini bilmeniz yeterli olacaktır. Çünkü birikim olmasa da evinizin fiyatını bir kira bedeli kadar taksitlere bölerek geri ödemenizde kolaylığı Finansevim şubeleri size sunuyor. Kira öder gibi ev almak işlemi bu yüzden çok daha rahat ve güvenli bir şekilde gerçekleşir.

Samsun Finansevim Şubesi

Kale Mah. Kazımpaşa Cad. No:35/B İlkadım / Samsun adresinde bulacağınız Samsun Finansevim şubesine giderek ayrıntılı bilgiyi deneyimli ve ilgili kadrosu ile bulabilme imkanına erişirsiniz. Sabah dokuzdan akşam altıya kadar açık olan şubelerimiz müşteri memnuniyetini sürekli sağlamayı amaç edinmiştir.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM