444 6 379

Sakarya’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Sakarya’da aylık makul taksitler ile ev sahibi olmak için TOKİ çekilişlerine göz atabilirsiniz. Bu aşamada TOKİ konut sayısının kısıtlı olması ve başvuran kişilerin sayısının oldukça yüksek seviyede olması kişilerin elde edeceği şans ile alakalı bir sınırlandırma getirmektedir. Siz de en kısa sürede ev sahibi olmak ve bu aşamada bütçenizde de bir sıkıntı yaratmamak için Finansevim firması ile iş birliği kurabilirsiniz. Sakarya’da kira öder gibi ev sahibi olmak bulunan konutlar arasında bütçenize uygun bir seçim aşamasını tamamladıktan hemen sonrasında ödeme planınızı oluşturabilirsiniz.

Taksitle Ev Sahibi Olmak Artık Mümkün!

Kişilerin taksitle sorunsuz biçimde ev sahibi olması için uygun alt yapı hazırlanmıştır. En dar gelirli kişilerin dahi kira öder gibi ev sahibi olmaları ve tasarrufta bulunmaları mümkündür. Bütçe aralığının oldukça farklı kademelerde olması kişileri ev sahibi olmak konusunda cesaretlendiriyor. Siz de bu konuda bir göz atın ve sistemin nasıl işlediğini anlamlandırın!

 • Konunun uzmanı olan danışmanlardan dilediğiniz gibi bilgi alabilirsiniz.
 • Bu aşamada hangi semtte nasıl bir bütçe aralığında ev sahibi olmanızın daha makul olacağı ile alakalı size gerekli olan tüm danışmanlık hizmetleri verilecektir.
 • En kısa sürede yüksek verimliliği elde etmek için doğru noktada bulunuyorsunuz!

Finansevim tam manası ile güvenilir yapısı ile size harika bir kazanım çizgisi sunmaya devam etmektedir!

Peşinatı Olmayanlar Endişelenmesin!

Kişilerin ödeme konusunda peşinat ile alakalı sıkıntı yaşadıkları da görülmektedir. Finansevim tüm bu durumları göz önünde bulundurarak kişilerin peşinat ödeme zorunluluğunu ortadan kaldırmıştır. Elinizde hiç birikmiş paranız olmasa dahi sorunsuz şekilde ev sahibi olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Kazanım elde etmek sizin için artık muntazam ve kusursuz bir süreç halini alacaktır. Tabi ki elinde birikimi olan kişilerin peşinat ödemesi yaparak genel taksit tutarını düşürme gibi bir hakkı da vardır. Hangisi sizin için daha uygun olursa onu tercih ederek süreci tamamlayabilirsiniz. Kazanım elde etmek artık sizin adınıza daha kolay ve verimli bir hal alacaktır!

Taksit Sayısı En Fazla Kaç Olabilir?

Kişilerin bütçelerine uygun olarak taksit sayısı üzerinde değişim yapma hakkı da bulunuyor. Bu aşamada en az 12 taksit yaptırma hakkınız vardır. En fazla ise 360 takside kadar süreci devam ettirebilirsiniz. Bu harika sistem üzerinden neredeyse kira ödemekten dahi daha uygun bir fiyata süreci devam ettirmeniz mümkün olacaktır. Bütçenize yeni bir boyut kazandırmak artık daha kolay bir hal alacak!

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM