444 6 379

Sahibinden Kiralık Ev Arayanlar Dikkat! 555 TL ile Ev Sahibi Olun!

Barınma ihtiyacı ev sahibi olma fikri gün geçtikçe güncelliğini koruyan, nüfusun artması ile birlikte tüketim toplumları için bir zorunluluk ve temel ihtiyaç dâhilinde kullanım alanı arayışı haline gelen bir istek unsuru durumuna gelmiştir. Loakasyon seçimi ve evlerin bulunduğu konum itibariyle fiyat farklılaşmasına gidilmesi, insanları ucuz konut ve şehrin kilometrelerce uzağına taşınmış insan yığını haline getirmiştir.

Şehrin konumu, okul, hastane, devlet kurum ve kuruluşlarına yakınlık, market ve diğer tüketim haznesi alışkanlıkları konut evi seçiminde ve kiralık ev arayışı sürecinde son derece etkili ve önemli unsurlardır. Merkezde olması ve saydığımız bu özellikte mecralara yakınlık, arsa fiyatlarına, kira kullanım bedellerine ve hazır konut satışı maliyetlerine özellikle yansımış, toplum barınma ihtiyacı ve hizmet alma arayışı içinde ev sahipleri ile kredi sunan bankalarca ticari meta haline getirilmiştir. Şehrin merkezi ve nice konutun yapı özelliği ve mecra hakları kapsamındaki işlek görevleri, ev kiracıları niçin adeta para kaybı borsası özelliği taşımaktadır. Her özellik ve unsur para karşılığı halini almış, evin niteliği, iç dekorasyonu ve kalitesinden çok, dışındaki alan ve konumuna dâhil edilmek istenen her türlü şehirleşme unsuru paraya çevrilerek kiracı ve ev arayışında olan bireyler den kopartılmaya çalışılmıştır.

Sahibinden kiralık ev arayanlar dikkat! 555 TL ile ev sahibi olun değeri ve vizyonu ile Finansevim çok sayıda aile ve ev geçindiren toplum için ışık kaynağı olmuş; 555 TL’ye varan taksit seçenekleri ile faizsiz senet karşılığında uzun vadede ödeme kolaylığı sunmuştur. Gelenekçi toplumlarda, kız isteme senfonisi adı altında ev, ziynet eşya ve birikimlerin sosyal statüyü belirlediği yıllardan teknoloji çağına, iş sahibi olmanın bile yeterli hale geldiği, taksitle ev alma seçenekleri ile artık nice gencin ev sahibi olduğu gerçeği ile milyonlarca insan artık yüzleşmiştir. Hayat pahalılığı ve öncelik sırasının değiştiği tüketim tolumu bireyleri olarak sistemde tutunmaya çalışıldığının bilincine ve gerçekliğine varılmıştır. Finansevim bu ölçüde gelenek sosyal statü ve değer anlayışının en büyük destekçisi ve katılımcısı olmuştur.

Kiraya ödenen mali kazançların giderek yükseliş göstermesi, hem kiracıları hem aile bireylerini sosyal ve psikolojik açıdan yıpratmış, mali kayıplar gün geçtikçe yükselişe ve değer kaybına yol açmıştır. Üretim ve kapasitenin gün boyunca çalışan emekçi kesim için dengesiz dağılım göstermesi hem arz hem talep oranını ciddi ölçüde risk altına sokmuştur. Üreten emekçi ve kiracı pozisyonu ile boşa giden para kaybı, birikim yapmayı engelleyen üstelik hiçbir getirisi olmayan ekonomik devrelere hapsetmiştir. Finansevim kiracı ve ev arayanlar için taksit seçeneği ile müşterilerine umut olmaya devam etmektedir. Böylece birikimini ev almak için değerlendirecek olan ev alıcısı müşteri, hem kendisi ev sahibi olacak, hem de taksitlendirdiği bütçe ile parası boşa gitmeyerek kendisine yatırım yapmış olacaktır.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM