444 6 379

Rize’de Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Türkiye’nin yeşil kenti Rize’de yaşamak ve orda ev sahibi olabilmek artık çok daha kolay bir şekilde gerçekleşebiliyor. Finansevim bu eşsiz doğal güzelliğin içerisinde yaşamanızı sağlayacak olan ev sahibi olma imkanlarınızı genişletmeye ve kolaylaştırmaya çalışıyor.

Rize’de Yaşam

Karadeniz özelliklerini en doruğunda yaşayan yeşil ve mavinin buluşma adresi olan Rize huzurlu bir yaşamın adresi olmaya devam ediyor. Çay tarımında öncü olan yer ayrıca Karadeniz’in eşsiz yeşilliğini içerisinde barındırmaya devam ediyor. Karadeniz’in hırçın dalgalarıyla şekillenmiş olan sahili ise huzurun başkenti olmaya devam ediyor. Doğal güzellikleri sunan yaylaları sayesinde şehirden uzakta ferah bir nefes almanızı sağlıyor. Böyle özellikleri barındıran bir şehirde ev almak ise birçok kişinin hayali olarak karşısına çıkıyor.

Rize’de Ev Almak

Rize’de ev almak isteyen vatandaşların sayısı gün geçtikçe artış gösteriyor. Uzun yıllardır memleketinden ayrı olup tekrardan bu memlekette yaşamak isteyenlerin ev alma konusunda birikim yaptığı bilinen gerçeklerden biridir. Ferah ve temiz bir havaya sahip olan şehirde ev sahibi olacakları adımlara giriş yaparken birikim yapmayan vatandaşlar ise ev almayı sadece hayal olarak görebiliyorlar. Bu hayal olma durumundan çıkartan yenilik ise Finansevim sayesinde ortaya çıkıyor.

Rize’de Kira Öder Gibi Ev Almak

Finansevim’in sunduğu ve tercih edilmesine sebep olan mesele kira öder gibi ev almak imkanını sağlamasıdır. Tasarrufa Dayalı Finans sistemi sayesinde vatandaşların ev almak için birikimleri olmasa da bu hayallerini gerçekleştirmede yardımcı oluyor. Vade konusunda sıkıntı yaşamadan bir taksit bedelini Rize kira fiyatları kadar belirleyip sürecin sonunda kira kadar ödenen taksitlerle ev sahibi olunabiliyor. Faizsiz şekilde işlenen bir sistem olmasından kaynaklı olarak da bu konuda hassasiyeti olanlarca daha çok tercih edilmesine sebebiyet veriyor.

Rize Finansevim Şubesi

Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans sistemi sayesinde Finansevim şubeleri merkezine giderek ayrıntılı bilgiye erişim bulabilirsiniz. Yeniköy Mah. Menderes Bulv. No: 196A Merkez / Rize adresinde olan Rize Finansevim şubesi ise sabah dokuzdan akşam altıya kadar uzman kadrosu ile size hizmet vermeye devam eder.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM