444 6 379

Peşinatsız Taksitle Araba Nasıl Alınır?

Peşinatsız araba almak ya da gayrimenkul alımlarına imza atmak artık hayal olmaktan çıkmıştır. Bilinen bir gerçektir ki günümüz yaşam şartlarında insanların birikim yapması giderek zorlaşmaktadır. Buna karşın özellikle araçlar giderek önemli ihtiyaçlardan biri haline gelmektedir. Ancak bireyler gerek nakit eksikliklerinden ötürü gerek banka kredi faiz oranlarından ötürü hayalini kurdukları araçlara sahip olamamaktadır. Bunun yerine marka ya da modelde değişiklik yapılarak ya da hayallerden vaz geçilerek yaşamlara devam edilmektedir. Fakat taksitle araç almak ve taksitlere başlamadan önce peşinat ödememek de artık bireylere verilen imkânlardan biridir. Finansevim araba kampanyaları sayesinde siz de istediğiniz araca kısa süreler içinde üstelik bütçenizi sıkıntıya sokmadan ulaşabilirsiniz.

Peşinatsız Araba Kampanyaları

Katılımcıları için peşinatsız araba kampanyaları dönem şartlarına göre güncellenmektedir. Böylece araba satın almak isteyen vatandaşların olası mağduriyetlerinin de önüne geçilmiş olunmaktadır. Üstelik araç alımları için yapılması gerekli olan işlemler de bir hayli kolaydır. Bireyler, yetkililerle internet üzerinden iletişime geçebildikleri gibi şubelere giderek yüz yüze görüşme de sağlayabilmektedir. İki durumda da peşinatsız olarak sunulan araba kampanyaları ile alakalı olarak merak edilen konu başlıkları yanıt almaktadır. Ayrıca yetkililerle görüşme sağlamak kampanyalara katılımı zorunlu hale getirmemektedir. Bireyler sonraki zaman aralıklarında karar verebilecekleri gibi kampanya katılımlarından vaz da geçebilmektedir. Bu alanda önemli olan net bilgi alımları için yetkililerle görüşmektir.

Hangi Arabalar Peşinatsız Olarak Alınabilir?

Vatandaşların peşinatsız araba kavramından farklı sonuçlar çıkardığı bir gerçektir. Örneğin pek çok kişi peşinat ödemeden sadece ikinci el araçları satın alabileceklerini zannetmektedir. Fakat bu zan oldukça yanlıştır. Çünkü kampanyanın kapsamı oldukça geniştir. Katılımcılar Türkiye sınırlarında oldukları süre boyunca istedikleri marka ve modelde olan araçla kampanyaya isimlerini yazdırabilmektedir. Ayrıca araçların sıfır ya da ikinci el olmasının da bir fark oluşturmadığı bilinmektedir. Katılımcılar bu alanda aile, spor, küçük ya da geniş veyahut ticari gibi türlerden hangisini istediklerine karar vermelidir. Aynı şekilde marka, model renk ve araçlarda olmasını istedikleri donanımları da yetkililere bildirmelidir. Böylelikle alım işlemleri sorunsuz şekilde gerçekleşebilmektedir.

Peşinatsız Araç Alımlarında Ödeme Planları

Katılımcılar için peşinatsız araba nasıl alınır sorusu ödeme planları ile devam etmektedir. Peşinatsız araç alımlarında öncelikle bahsedilen araç kararları verilmelidir. Yetkililer sonrasında özel bir fona katılım sağlanıp sağlanmadığını sormaktadır. Çünkü firma, var olan fonları ile ödemelerde katılımcılarına yardımcı olmaktadır. Fon seçimlerinin hemen ardından sıra ödeme planlarına gelmektedir. Ödemeler sırasında peşinat vermek, ara ödeme yapmak, taksitleri sabit, artan ya da azalan oranlarda belirlemek tamamen katılımcıların kararına bırakılmış durumdadır. Böylelikle araç almak isteyen bireyler günlük yaşamlarını maddi açıdan zorluk çeker hale getirmemektedir. İmzaların atılmasından sonra çekilen kuralara göre taksit ödemeleriyle birlikte araçların alım zamanları belirlenmektedir.

Siz de hemen 444 63 79 numaralı Finansevim detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM