Peşinatsız Taksitle Araba Almak
Bir araç sahibi olmak istiyorsanız, uzun bir süre birikim yapmak sizin için zorlu bir süreç olabilir. Birikim yapmanıza yön veren gelir durumunuzda iniş çıkışlar olabilir ve hayatın gidişatında ummadık masraflar çıkabilir. Çıkan bu masraflar o dönemde tasarladığınız birikiminize yapacağınız katkıyı engelleyebilir. Tüm bunları düşünmenize gerek kalmadan, herhangi bir birikim gerekmeksizin, taksitle ve peşinat ödememe seçeneğiyle araba alma fikri elbette çok cazip.

Bir araç sahibi olmak istiyorsanız, uzun bir süre birikim yapmak sizin için zorlu bir süreç olabilir. Birikim yapmanıza yön veren gelir durumunuzda iniş çıkışlar olabilir ve hayatın gidişatında ummadık masraflar çıkabilir. Çıkan bu masraflar o dönemde tasarladığınız birikiminize yapacağınız katkıyı engelleyebilir. Tüm bunları düşünmenize gerek kalmadan, herhangi bir birikim gerekmeksizin, taksitle ve peşinat ödememe seçeneğiyle araba alma fikri elbette çok cazip. Bunu en güvenli şekilde size sunan Finansevim ile hayallerinizdeki arabaya sandığınız kadar uzak değilsiniz!

Finansevim üç ayrı tasarruf modeli sunuyor. Bunlardan ikisinde peşinat ödeyip ödememe kararı tamamen size ait. Bir peşinatınız varsa Serbest Ödeme Modeli ile araç tasarrufunuzun belli bir miktarını peşin olarak ödeyerek, kalan kısmını kendi planladığınız ödeme düzeninde faizsiz taksitlerle tamamlayabilirsiniz.

“Bir araba almak istiyorum ancak peşinatım yok” diyorsanız da, Finansevim tüm desteğiyle size ihtiyacınız olan finansmanı sağlıyor. Sunduğu Çekiliş Modeli ve Vade Ortası Modeli ile ister peşinatlı ister peşinatsız seçimler yaparak kısa sürede arabanıza kavuşabilirsiniz.

Peşinatsız taksitle araba almak için gelin bu iki modelde uygulanan aşamaların detaylarını inceleyelim:

Çekiliş Modeli ile peşinatlı ya da peşinatsız araç sahibi olmanız için yapmanız gerekenler: 

Bu modelde sizden istenen ilk şey sahip olmak istediğiniz aracın fiyatına göre tasarrufunuzu belirlemeniz. Sıfır bir araç mı almak istiyorsunuz, yoksa ikinci el mi? Bütçesine göre tasarruf tutarınızı ortaya çıkarın ve ardından bir birikiminiz varsa peşinatlı, birikiminiz yoksa da peşinatsız araç alma seçeneğiyle bir sonraki adıma geçin.

Peşinatsız araba almak için bir önceki adımda yaptığınız seçimin ardından taksitli vade seçiminizi belirleyebilirsiniz. Bütçenize göre belirleyeceğiniz vade ve taksit miktarını kararlaştırdıktan sonra karşılıklı yasal güvencelere dayalı bir sözleşme imzalanır.

Ardından tahsisat tarihi belirleme gününde noter huzurunda bir çekiliş gerçekleştirilerek tasarrufunuzu kullanacağınız tarihiniz belirlenir. Tahsisat tarihinizde ihtiyacınız olan tutarı kullanarak peşinatsız arabanıza kavuşabilirsiniz. Tasarruf tahsisatının ardından taksitleriniz sabit bir hale gelir ve böylece borcunuz bitene kadar ödemelerinizi faizsiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.


Vade Ortası Modeli ile peşinatlı ya da peşinatsız araba sahibi olmanız için yapmanız gerekenler: 

Bu modelde de almak istediğiniz aracın fiyatına bağlı olarak tasarruf tutarınızı belirledikten sonra, peşinatlı ya da peşinatsız seçeneklerden birini seçmek size aittir. Peşinat ödemek isterseniz kalan miktarı planlamanıza göre taksitlendirebilirsiniz. Vade Ortası Model ile peşinatsız araba almak için tüm tasarrufunuzu taksitlendirebilirsiniz. Taksit miktarınızı ve vade seçiminizi hiçbir faiz olmadan, kendi gelir durumunuza göre kendiniz belirlersiniz.

Taksit belirlemenin ardından karşılıklı yasal güvencelere dayalı sözleşmeniz imzalanır ve imza anında tahsisat tarihiniz de belirlenir.

Hayatın neler getireceğini bilemeyiz. Tüm bu belirsizlikler içerisinde Finansevim Vade Ortası Model ile, yaşayabileceğiniz maddi zorluk olasılıklarını düşünerek size ödemeleriniz boyunca taksitlerinizi yapılandırabilme hakkı sunar. Bu modelde gelir durumunuzda zorluklar yaşarsanız taksitlerinize mola verebilirsiniz. Molanın ardından istediğiniz zaman taksitlerinizi ödemeye devam edebilirsiniz.

Ya da ek bir gelir elde ederseniz ya da toplu bir nakit paranın elinize geçmesi halinde taksitlerinizi bir an önce tamamlamak isteyebilirsiniz. Bu modelde, borcunuzun tamamını ödeyerek Finansevim’in diğer tasarruf modelleri ve tasarruf araçlarından yararlanmaya devam edebilirsiniz. Finansevim güveni ve kolaylığıyla ikinci bir araca sahip olmak ya da bir yapı tasarrufuna başvurarak ev sahibi olmak size oldukça cazip gelecek.


Finansevim tamamen, başvuran herkese özel olacak şekilde planladığı ödemeler ile isteyenlere peşinatlı, isteyenlere peşinatsız araba sahibi olma fırsatı sunarak hayallerinizi bir adım daha öne taşıyor.  

Detaylı Bilgi için Sizi Hemen Arayalım

Kampanyalardan sms veya e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.
SIZI ARAYALIM
Detaylı bilgi için sizi hemen arayalım
Kampanyalardan sms veya e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.