Peşinatsız Taksitle Araba
Araba sahibi olmanın bütçenize en dost yolu şüphesiz ki peşinatsız ve taksitle araba satın almaktır. Bunun içinse güvenilir ve kolay ödemeler yapabileceğiniz seçenekleri keşfetmeniz ve sizin için en uygun olan tasarruf paketlerini araştırmanız gerekir. Finansevim, tam da bu noktada yatırımınızı destekleyen seçeneklerle sizi en doğru planlamalarla araba sahibi yapar.

Araç sahibi olmak denince ilk akla gelen ve en güvenilir isim olan Finansevim, 28 ülkede tescilli bir marka olmanın verdiği güveni de arkasına alarak, taksitle peşinatsız araba almak için başvuran herkesin en uygun ödeme planlarıyla hayallerine ulaşıp, direksiyon başına geçmesini sağlıyor.

Taksitle, peşinatsız araba sahibi olmanız için yapmanız gereken tek şey, aracınızı sıfır mı yoksa ikinci el mi satın alacağınızı belirlemek. İster size en uygun fiyata sahip ihtiyacınızı karşılayan ikinci el araç olsun, ister sıfır model araba olsun, arzu ettiğiniz araç artık sizin olmayı bekliyor.Bunun için; renk, model, iç hacim ve eğer ikinci el araç almak istiyorsanız özellikle kilometresi gibi detayları belirleyip araştırmalarınızı yapmakla yola koyulabilirsiniz. Bunları belirledikten sonra geriye araç tasarruf finansmanınızı bulmak kalıyor. Bu noktada da görevi sizin için biz devralıyoruz. Finansevim olarak faizsiz finansman esaslarına göre bütçenize dost en uygun ödeme planını sizin istediğiniz şekilde belirliyoruz. Böylece araba sahibi olmak için bekleyen tüketiciler, Finansevim’in taksitli peşinatsız vadelendirme imkanlarından yararlanabiliyor, arzu ettikleri araba modeline zorlanmadan ve güven içinde sahip olabiliyor.

Peşinatsız Araba Almak İçin Ne Yapmakı? 

Bir araç sahibi olmak istiyorsanız uzun bir süre birikim yapmak sizin için zorlu bir süreç olabilir. Birikim yapmanıza fırsat veren gelir durumunuzda inişler ve çıkışlar olabilir, ekonomik istikrara bağlı olarak yaşam pahalılığı artış gösterebilir ya da hayatın içinde tatsız sürprizler sonucu umulmayan masraflar çıkabilir. Oluşan tüm maddi sıkıntılar içinde bulunduğunuz dönemde tasarladığınız birikiminize yapacağınız katkıyı engelleyebilir. İşte tüm bunları düşünmenize gerek kalmadan, herhangi bir birikim gerekmeksizin, taksitle peşinatsız ödeme seçeneğiyle araba alma hayaliniz artık gerçeğe dönüşebilir. Tasarruf Finansman Kanunu’na uygun ve güvenilir tasarruf finansman modelleri sunan Finansevim ile hayallerinizdeki arabaya sandığınız kadar uzak değilsiniz!

Finansevim’in Türkiye’nin birçok noktasında yer alan şubelerindeki yetkililerle görüşebilirsiniz ya da hiç yerinizden kıpırdamadan birkaç ‘tık’ ile Finansevim İnternet Şubesi’ne göz atabilirsiniz. İstediğiniz her soruyu yanıtlayacak olan uzmanlarımız hayallerinizi gerçekleştirme yolunda size destek olmak için bekliyor.

Taksitle peşinatsız araç almak için yapmanız gereken sadece hayallerinizdeki arabayı bulmak. Sıfır ya da ikinci el olarak bulduğunuz aracınızın yeni sahibi olmak için bütçenizi öğrenin. Bu bütçe sizin tasarruf finansman tutarınız olacak. Tasarruf finansman tutarını belirledikten sonra, taksitle peşinatsız seçeneklerden dilediğinizi uzmanlarımız eşliğinde belirleyebilir, bir an önce araba almak için girişimde bulunabilirsiniz.

Peşinatınız olmadan taksitle araç almak için ayda ne kadar bir bütçe ayırabilirsiniz ve kaç aylık bir dönemde vadeye yaymak istersiniz? Bu sorulara vereceğiniz yanıtlarla peşinatsız taksitlerinizi de planladıktan sonra geriye sadece arabanıza kavuşacağınız gün için geriye saymak kalıyor.

Taksitle Araç Sahibi Olma İmkanına Kavuşun! 

Herhangi bir tüketici, taksitle rahat rahat araba sahibi olması için Finansevim’in tasarruf finansman organizasyonu çerçevesinde en uygun ödeme planını sunacağından emin olmalıdır. Deneyim sahibi tasarruf finansman uzmanları eşliğinde sıfır ya da ikinci el modellerden yaptığınız araba tercihinizi aylara bölerek bütçenize göre miktar ayarlaması yapan Finansevim, ekonomik olarak zorlanmadan ödeme dönemini tamamlamanız için en ideal yol haritasını da aylar bazında belirleyecektir. Taksitle araba almanın hayal olmadığını tüketicilerin ilgisine sunan Finansevim, internet şubesi üzerinden de sizin için en uygun olan ödeme planlamasını öğrenmenize yardımcı olur. Vakit kaybetmeden günümüzün en öncelikli ve önemli gereksinimlerinden biri haline gelen araba sahibi olma ihtiyacınız için siz de Finansevim yetkilileriyle görüşüp, taksitlendirme seçeneklerinden sizin için en uygun olanı belirleyin. Taksitle araba sahibi olma hayallerinizi ertelemeyin!
Sizi Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metinini okudum, kabul ediyorum. Yukarıda tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Finansevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak istiyorum.
ÇAĞRI PLANLAYIN
Sizi Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim
Hemen Ara
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metinini okudum, kabul ediyorum. Yukarıda tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Finansevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak istiyorum.