444 6 379

Peşinatsız Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

Her insanın hayalini kurduğu ev sahibi olma olgusu ne yazık ki herkes için pek mümkün değildir. Birçok insan ev almak için kredi çekme yönteminin tek alternatif olduğunu düşünür; ama ev sahibi olmak için Finansevim gibi kuruluşlar insanların ev almalarında onlara farklı bir seçeneği sunar. Bu kuruluşlar sayesinde insanlar kendi evlerine sahip olabilecekleri gibi, her ay kira vermekten kurtulma olanağına sahip olmaktadır. Finansevim gibi kuruluşların en güzel yönlerinden bir tanesi de peşinatsız ev sahibi olma imkanını insanlara sunmasıdır.

Peşinatsız Ev Alma Yöntemleri

Bir ev almak için yüklü miktarda bir para olması gerektiği herkesçe düşünülen yanlış bir bilgidir. Ev sahibi olmak için yüklü bir miktarda paranız olmasına gerek yoktur. Finansevim gibi markalar sayesinde insanlar kredisiz ev alma şansına sahip oldukları gibi, peşinatsız da ev sahibi olabilmektedir.  Bu aşamada insanlar da güven sorunu doğal olarak ortaya çıksa da detaylı bir araştırma yapıldığında bu kuruluşların ne kadar güvenilir olduğu ortaya çıkmaktadır. Bu aşamada insanların güven konusunda kendilerini tamamen tatmin etmeleri için hangi firma ile çalışma içine gireceği önemli bir etkendir.

Kredi Çekmeden Ev Nasıl Alınır?

Ev alabilmek için bankalar insanlar için tek yoldu; ama artık bankalara bağımlı olmadan insanlar kredisiz ev alma düşüncesine sahip olabiliyorlar. Kredi çekmeden ev almak için Finansevim gibi güvenli firmalar araştırılmalı ve sizin için güven vermeyen firmalar ile daha uygun diye asla irtibata geçilmemelidir. Nitekim her sektörde olduğu gibi bu sektörde de insanların hayallerini elinden alan kötü niyetli kişi veya kuruluşlar olabilmektedir. Bu kişi ve kuruluşlardan uzak durmak sizin hem hayallerinizin elinden alınmaması hem de en kısa sürede ev sahibi olmanızda önemli bir unsurdur. Bu firmalar ile daha önce çalışan kişilerin internette ki yorumlarını bulmak mümkündür. Bu konuda en sağlam referansı olan firmalar tercih edilmeli ve ev alma yolundaki ilk ciddi adım bu kuruluşlar aracılığı ile atılmalıdır.

Her insan için kredi büyük bir sorumluluktur ve birçok insan şuan ki maddi durumunu göz önünde bulunarak kredi başvurusunda bulunur ve hayatın sürprizleri ile birlikte bu krediyi ödeyemez hale geldiğinde bankalar ile ciddi problemler yaşar. İşte bu yüzden kredi çekmeden önce insanlar birçok kez düşünür ki düşünmeleri de gerekir. Bu aşamada kredisiz ev sahibi olma olgusu insanların her zaman ilgisini çeker; ama bu zamana kadar bu şekilde bir durum ile karşılaşmadıkları için kendi içlerinde bir tereddüt yaşarlar. Bu tereddütler elbette ki normal bir durumdur; ama eğer doğru firma tercih edilir ise kredisiz ev alma süreci en sağlıklı şekilde ilerleyecektir. Finansevim firması bu aşamada en güvenilir firma olduğunu herkese kanıtlamıştır.

Siz de hemen 444 63 79 numaralı Finansevim detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM