Peşinatsız Ev Sahibi Olmak
Ev sahibi olmanın yolları arasında belirlenen taksitli ödeme planının miktar ve süresini belirleyen bir ölçek vardır. Peşinatlı ya da peşinatsız taksitlendirme. Hayallerindeki evi satın alabilmek için çoğu tüketiciler, ödemenin bir kısmını peşin olarak yapmayı uygun bulurlar. Bunun yanında satıcılar ya da aracı kurumlar tarafından da talep edilebilir. Ancak peşinatla ev almak için halihazırda bir birikiminiz olması gerekir. “Hiç birikimim yok nasıl ev alabilirim?” diye soranlar için tasarruf finansman gücünüz Finansevim peşinat zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.

Peşinatlı ve Peşinatsız Ev Sahibi Olmak Ne Demek?

Peşinat, almak istediğiniz evin ücretinin belli bir kısmını ödemeniz ve geri kalan meblağın taksitlendirmesi gerektiği anlamına gelir. Dolayısıyla ev sahibi olurken vereceğiniz peşinatın ardından kalan miktar üzerinden taksitlendirme için anlaşabilirsiniz.

Peşinatsız ev sahibi olmak ise hayallerinizdeki eve kavuşurken yapılacak taksitlendirme için önceden yapılacak ve peşin olarak ödenecek bir miktar meblağa ihtiyaç duymamak demektir. Taksitlendirme hiçbir ek ve ön ödeme vermeksizin yapılır.

Günümüzde birçok sistemde tüketicilere peşinatsız konut kredisi imkanı sunulur. Ancak yine birçok sistemde bunun karşılığında taşınmaz varlıklara ipotek konulması ve yüksek faiz uygulaması gibi birçok olumsuz durumla karşılaşılması olasıdır. Ancak Tasarruf Finansman Kanunu’na uygun ve güvenilir tasarruf finansman modelleri sunan Finansevim’in ev sahibi olma modelleri, ev sahibi olmak isteyenleri zorlayan etkenleri ortadan kaldırarak peşinatsız ev sahibi olmanın kapısını açar.

Sıfır Peşinatla Sadece Organizasyon Ücreti Ödeyerek Ev Sahibi Olmak

Ev sahibi olmak isteyenler bu arzularına herhangi bir peşinat ödemeden ve ipotek etme durumuna gereksinim duymadan ulaşabilir. Peşinatsız tasarruf finansman modelleri seçenekleriyle öne çıkan Finansevim ile herhangi bir birikim yapmanıza gerek kalmadan, peşinatsız bir şekilde hayallerinizdeki eve ve geleceğinize yapacağınız doğru yatırıma kavuşabilirsiniz.

Üstelik Finansevim’de peşinat ödemenin kararı tamamen size ait olarak şekillenir. Peşinat ödemek isteyen başvuranlar elbette ki diledikleri miktarda peşinat ödeyebilirler. Böylece kalan miktar üzerinden de tasarrufları taksitlendirilir.

Diğer taraftan peşinatsız ev almak isteyen tüketiciler için en uygun seçenekse peşinatsız ev sahibi olmaktır. Sıfır peşinatla ev sahibi olabilmenizi sağlayan Finansevim’in finansman modellerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Tasarruf Finansman Gücünüz Finansevim en doğru adres!

Peşinatlı ya da peşinatsız ödeme seçeneği sunan Finansevim, ev sahibi olmak isteyenler için en ideal ve en doğru adres. Tüketicileri peşinat ödemeye zorunlu kılmayan sistemleriyle isteğe bağlı olarak peşinatlı ya da peşinatsız seçeneklerle en uygun ve en kolay ödeme planını tasarruf finansman uzmanlarımız eşliğinde hazırlayabilirsiniz.

Peşinatsız ev sahibi olabileceğiniz gibi Finansevim ile tüm ödeme dönemi boyunca taksitlerinizi yapılandırabilme imkanınız her zaman vardır.

Bunun yanı sıra peşinatlı ev sahibi olmak isteyenler de Finansevim sayesinde her zaman kazançlı bir ödeme dönemi geçirirler. Daha önce de belirttiğimiz gibi; sizin ve tasarruf birikim bütçeniz için en uygun şekilde ve geleceğinize uzanan günlerinizi ipotek altına almadan sadece organizasyon ücreti ve taksitlerinizi ödeyerek ev sahibi yapmak isteyen Finansevim ayrıcalıklarıyla aradığınız ödeme planını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ev sahibi olurken tercihinizi en doğru şekilde yapmak için tasarruf finansman uzmanlarından destek alabilirsiniz. Finansevim, her bütçe sahibinin ihtiyaç duyduğu eve faizsiz, peşinatsız, kredisiz olarak da ulaşması için tasarlanan modelleriyle tasarruf finansman kullandırmak için sizi bekliyor. Peşinatınız yoksa ev sahibi olamazsınız düşüncesini yıkan ve taksitle ev sahibi olmanızı mümkün kılan Finansevim, Türkiye’nin pek çok noktasındaki şubelerinin yanı sıra peşinatsız ev sahibi olmak isteyen vatandaşları internet sayfasına davet ederken, ihtiyaç duyduğunuz tüm soruların yanıtı için telefonlarınız başına da davet ediyor.

Sizi Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metinini okudum, kabul ediyorum. Yukarıda tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Finansevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak istiyorum.
ÇAĞRI PLANLAYIN
Sizi Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim
Hemen Ara
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metinini okudum, kabul ediyorum. Yukarıda tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Finansevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak istiyorum.