444 6 379

Finansevim İle Peşinatsız Ev Alma Fırsatı

Ev alımları Finansevim sayesinde hayal olmaktan çıkmıştır. Bilindiği üzere günümüzde konut alımları denince akıllara yüksek faiz oranlı krediler ya da peşinat ödemeli sistemler gelmektedir. İki durum da özellikle alt ve orta gelir grubunda bulunan vatandaşları bir hali zorlamaktadır. Çünkü bireyler alımlar sırasında kredilerden büyük faydalar görmelerine karşın geri ödemelerde çektikleri rakamların üç katına yakın ödeme yapmak zorunda kalmaktadır. Finansevim hem bu sıkıntıyı hem de peşinat zorunluluğunu çözmektedir.

Finansevim Peşinatsız Ev Nasıl Alınır?

Katılımcılar Finansevim ile peşinatsız ev almak için gerekli olan başvuru adımlarını atarak hareket etmelidir. Bu bağlamda öncelikle bayilerle görüşme sağlanabilmektedir. Ya da daha pratik bir yol olan internet sitesinin kullanımı mümkündür. Resmi internet sitesi içerisinde bir form bulunmaktadır. Formu dolduran katılımcılar yetkililer tarafından aranmaktadır. Bu da bilgi alımlarının yanı sıra sisteme katılım kararlarının verilmesini de sağlamaktadır. Peşinatsız ev alımları tasarruf sistemine dayandığı için aylık ödemelerin yapılması firma tarafından yeterli görülmektedir.

Finansevim Peşinatsız Ev Alım Kampanyasında Katılım Şartları

Finansevim peşinatsız ev alımlarında katılım şartları en düşük hale getirilmiştir. Bu sayede vatandaşların avantajlı şekilde ev alımı gerçekleştirmeleri hedeflenmektedir. Sistemden yarar sağlamak için T.C. vatandaşı olmak değişmez şartların başında gelmektedir. Bu şartı yerine getiren reşit her birey Finansevim ile peşinat ödemek zorunda kalmadan ev satın alabilmektedir. Satın alınması mümkün olan evlerin tipleri ve ücretleri değişim gösterdiğinden sistem her bütçe tipine uygundur. 

Hangi Ev Tipleri Finansevim İle Peşinatsız Olarak Alınabilir?

Gayrimenkul alımları ihtiyaçlara göre belirlenmektedir. Finansevim peşinatsız ev alımı da her ihtiyacı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu da ev tipleri açısından yüksek sınırlamalar getirilmemesi anlamına gelmektedir. Katılımcılar istekleri neticesinde çok yıllık olan apartman dairelerinden inşası yeni bitmiş olanlara kadar alımlarını gerçekleştirebilmektedir. Sisteme kaydını yaptıran katılımcılar her ay belirlemiş oldukları taksit miktarını yatırmaktadır. Katılım sağlanan fon tipine göre sıralı ya da çekiliş usulüne göre alımların ne zaman gerçekleşeceği belirlenmektedir. Üstelik ara ödeme isteklerinin ve ek masrafların olmayacağına yönelik garantiler de verilmektedir. 

 

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM