444 6 379

Finansevim İle Peşinatsız Araba Alma Fırsatı

Araba sahibi olmak insanların yaşam standartlarını yükseltmektedir. Ancak bilindiği üzere araç üretimlerinin tamamı ülkemizde gerçekleşmemektedir. Bu da belli vergiler yüzünden araç fiyatlarının çok yükseklerden belirlenmesine yol açmaktadır. Yüksek fiyatlar ise özellikle al ve orta gelir seviyesinin istedikleri arabalara sahip olamama neticesini doğurmaktadır. Finansevim geliştirmiş olduğu sistemi ile birlikte orta ve alt gelir grubuna hem faizsiz hem de peşinatsız araba alma fırsatı sunmaktadır.

Peşinatsız Araba Alım Sistemi

Finansevim peşinatsız araba almak için kurmuş olduğu sistemde ev alma yöntemlerini baz almıştır. Yani katılımcıların araç sahibi olabilmeleri için belli bir talep süreci geçirmeleri gerekmektedir. Hızlı şubeleşmesi olmasına karşın işlemlerin hızlı şekilde yürümesi için online sistemlerini aktif olarak kullanan Finansevim, ilk görüşmeleri internet sitesi aracılığı ile gerçekleştirebilmektedir. Katılımcılar resmi internet sitesindeki form üzerinden yetkililere erişim sağlayabilmektedir. Üstelik formun doldurulmasından sonra yetkililer bizzat talep gönderen bireylere ulaşmaktadır. Sisteme katılmak isteyenlerin ek işlemler yapmalarına gerek yoktur.

Peşinatsız Olarak Nasıl Araba Alınır?

Sunumu yapılan Finansevim ile peşinatsız araba alma fırsatına katılıma uygun olmak için T.C. vatandaşı olmak yeterlidir. Müşterilerine hazır olarak sunulan sistem yukarıda bahsedilen talep süreci ile işlemeye başlamaktadır. Katılım görüşmelerinde bireyler hangi marka ve modelde araç sahibi olmak istediklerini belirtmektedirler. Bu bağlamda araçların piyasa değerleri belirlenmektedir. Anlaşma sağlanması halinde uygun ödeme planları üzerinden aylık birikimler yapılmaya başlanmaktadır. Üstelik birikimlere başlamak için peşinat istenmemektedir.

Peşinatsız Alımlarda Ödeme Planı

Bilindiği üzere her ailenin ya da bireyin aylık bütçesi farklılık göstermektedir. Bundan kaynaklı olarak Finansevim peşinatsız araba alımlarında ödeme planları müşteri odaklı şekilde yapılmaktadır. Katılımcılar seçtikleri yönteme göre aylık ödeme yapabilecekleri rakamları yetkililere bildirmektedir. Üstelik sisteme katılımın sağlanmasının ardından olası aksilikler yüzünden ödemelerin yapılamaması halinde mola da verilebilmektedir. Ya da katılımcılar modelden tamamen ayrılmak isteyebilmektedir. Bu gibi durumlarda ise ödenen ücretler katılım bedelleri hariç tutulmak üzere geri alınabilmektedir. Yetkililer, sistem hakkında tüm bilgilendirmeleri yapmadan sözleşme imzalanmadığı için sorun çıkmamaktadır.

 

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM