444 6 379

Peşinatı Çek Olarak Versem Olur mu?

Finansevim, Faizsiz Ev Sahibi Olma Yöntemini ülkemizde uygulayan bir kurumdur. Kurumumuz, faaliyetlerimizi genel olarak; ev, arsa, işyeri gibi gayrimenkullerin ve eğitim, sağlık gibi giderlerin, faizsiz ve uygun maliyetle karşılanmasını sağlamak olarak belirlemiştir. Milyonlarca insanın hayalini gerçekleştirmek için çıktığımız bu yolda, geliştirdiğimiz farklı ve yenilikçi modellerle, herkese yardımcı olmak tek amacımızdır.

Oluşturduğumuz kadromuz, faizsiz ev sahibi olma yöntemlerinin uygulanmasında büyük tecrübelere sahip, genç, dinamik, heyecanlı ve yenilikçi kişilerden oluşur. Başvuran herkesin farklı ihtiyaçlarına göre en uygun sistemi geliştirmek ve size yardımcı olmak için çalışırlar.

Finansevim, ev, arsa, işyeri gibi gayrimenkullerin alımında ödemelerinize faiz uygulamaz. Sizin için uygun maliyetli çözümler sunar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan kadrolarımız, gelişmiş şube ağımız ve teknolojimizle, gelir durumuna bakmaksızın insanların ihtiyaçlarına ve hedeflerine odaklanıyoruz.

Küçük birikimlerinizle, hayalini kurduğunuz evi ya da arabayı almanızı sağlayan Finansevim, milyonlarca insana yardımcı olmak için çalışır. Tasarladığımız faizsiz çözümler, katılımcılarımız için en büyük motivasyon aracıdır.

Finansevim ailesine katılmak için T.C vatandaşı olmanız yeterlidir. Yurt dışından katılım sağlayabilir, Türkiye’nin dilediğiniz her yerinden ev ya da araba satın alabilirsiniz. Finansevim’in modellerinin hiçbirinde faiz uygulaması yoktur. Her türlü yasal haklarınız yapılan karşılıklı sözleşmelerle güvence altına alınır. Eğer bir birikiminiz yoksa sizden peşinat istenmez. Peşinat ödemesi gerektirmeyen modellerimizden size uygun olan seçilir. Eğer peşinatınızı çek olarak vermek isterseniz, verilmek istenen çekler sadece vadesinde işleme alınır. Dolayısıyla ileri vadeli çekler peşinat olarak değil ara ödeme olarak kabul edilmektedir. Finansevim’e katılmak istediğinizde, çeklerinizi bu şekilde kullanabilirsiniz.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM