444 6 379

Mersin’de Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Türkiye’nin güneyinde bir kent olan Mersin doğal güzellikleri sonuna kadar bulabileceğiniz ender şehirlerden birisidir. Akdeniz sıcaklığını tarım ürünlerinde ilk elden doğal bulmanız sayesinde dilenen yerlerden birisi haline gelen Mersin bu sebeple ev fiyatları araştırma konularının içerisinde kendine yer bulur. Finansevim ise ev almak isteyenler için daha kolay ödeme imkanlarını alıcıların karşısına sunarak herkesin ev sahibi olabilmeleri adına uzun yıllardır girişimlerini sunar.

Mersin’de Ev Sahibi Olmak

Akdeniz’in sıcak kumsallarının uzun bir sahil şeridinde keyifli zamanların birikmesine vesile olabilecek olan Mersin’de ev almak isteyenler için çeşitli ev seçenekleri bulunuyor. Son teknoloji ile üretilmiş olan akıllı ev teknolojisine sahip olan evlerde bu eşsiz doğada yaşamak birçok kişinin hayali olarak meydana gelir. Avantajları daha fazla olan bu şehirde ev sahibi olmak için uygun evlerin araştırması yapılmalıdır.

Mersin’de Finansevim İle Ev Almak

Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans sistemi olan Finansevim sayesinde ev sahibi olabilmek artık çok daha kolay bir şekilde meydana geliyor. Tecrübeli ve deneyimli kadrosu sayesinde ev alma döneminde yardımlarını sunan Finansevim şubeleri sayesinde dilediğiniz eve kira öder gibi sahip olabiliyorsunuz. Taksit fiyatlarında Mersin kira fiyatları esas alındığı için birikiminiz olmasa da bu yöntemle ev sahibi olabiliyorsunuz. Kira öder gibi ev almak konusunda öncülüğünü güven esası sayesinde Mersin Finansevim kolaylığı karşınıza çıkartacaktır.

Mersin’de Yaşam

Turunçgillerin kokusunun havasında hakim olduğu Mersin ferah ve gelişmiş şehirlerimizden biridir. Sahillerindeki kumsalların ince yapısından kaynaklı olarak sıcaklığı her daim hissedebilirsiniz. Tantuninin başkenti Mersin’de yaşam son derece kaliteli şekilde karşınıza çıkar.

Mersin Finansevim Şube

Ev almak konusunda avantajlı durumları karşınıza seren Finansevim Mersin’de de karşınıza çıkıyor. Ayrıntılı bilgi için İhsaniye Mah. Zeytinlibahçe Cad. Ali Özlav İş Hanı No:116/35 Akdeniz / Mersin adresini ziyaret edebileceğiniz gibi uzman kadrosu sizi daima güleryüz ve ilgi ile karşılayacaktır. Sabah dokuzdan akşam altıya kadar olan saat süresinde ziyaretinizi gerçekleştireceğiniz şubemizde doğru, azimli ve yol gösteren çalışanlar sayesinde kendinize en uygun evi bulmanız kolay olacaktır.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM