Merak Ettikleriniz

- Finansevimden Kimler Faydalanabilir?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

- Finansevim Farkları Nelerdir?

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.
Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, tahsisat tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

- Neler Satın Alabilirim?

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

- Nasıl ev sahibi olabilirim?

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli ve Vade Ortası Modeli

- Peşinatım yok, faydalanabilir miyim?

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

- İstediğim evi satın alabilir miyim?

Beğeni sizin, ihtiyaçlar sizin. Türkiye’nin istediğiniz her yerinde ev satın alabilirsiniz. Tahsisat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Çekiliş Grupları Nedir?

Gelirinize göre almak istediğiniz evin ödeme planına göre oluşturulan belli sayıda kişinin bir arada olduğu havuzdur. Ödeyebileceğiniz rakamlara göre çekiliş havuzundaki kişi sayısı azalıp çoğalmaktadır. Çekiliş grupları, 18-24-36-48-60-84-120-180-240-360 şeklindedir.

Çekiliş Grubuna Katıldığım An Kurada Çıktım. Evime Hemen Sahip Olabiliyor Muyum?

Kura sonucu adınız çıktığı ay teslimat evraklarını hazırlayarak takip eden ay içerisinde evinize kavuşmuş olursunuz.

Kurada Çıktıktan Sonra Evimi TeslimSüreci Nasıl İşleyecek? Peşinat Dışında Ekstra Ödeme Yapacak Mıyım?

Sisteme dahil olduğunuzdaki sözleşme şartları geçerlidir. Eğer başlangıçta peşinatsız ailemize dahil olduysanız evinizi teslim aldığınızda peşinat bedelini ödersiniz. Bunun dışında hehangi bir ücret veya katkı payı benzeri ödeme yapmazsınız.

Seçtiğim Modeller Arası Geçiş Yapabilir Miyim?

Evet, istediğiniz model ve kampanyalar arası geçişler yapabilirsiniz.

Sistem Devlet Tarafından Onaylı Mıdır?

Devlet tarafından desteklenen faizsiz bu sistemde en kısa sürede lisanslama süreci başlayacak olup, Finansevim bu süreç için hazırlık başlatan sektörde tek kuruluştur.

Katılımı Size Bağlı Şubelerden Mi Gerçekleştirmek Zorundayım?

Tüm Finansevim şubelerinden dilediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Durumum Bozuldu. Ödemelerimi Gerçekleştiremiyorum. Beni Ne Bekliyor?

Taksit mola uygulamasını kullanarak, ödemelerinizi erteleyebilir, durumunuz düzeldiğinde tekrar ödemelerinize başlayabilirsiniz. Bu süreçte yaptığınız ödemeler ve haklarınız tamamen güvence altındadır.

SIZI ARAYALIM
Detaylı bilgi için sizi hemen arayalım
Kampanyalardan sms veya e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.