444 6 379

Mardin’de Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Türkiye’nin birçok kültürünü içerisinde barındıran Mezopotamya’nın eserlerini koruyan Mardin’de ev sahibi olabilmek artık eskisinden de kolay bir şekilde karşımıza çıkıyor. Mardin’de ev almak isteyen vatandaşların bu hayallerini gerçekleştirebilmeleri için belli bir birikimleri olmasa da bu ev almak isteklerini Finansevim sayesinde gerçek kılabiliyor. Doğruluğa, şeffaflığa ve profesyonelliğe önem verdiği ekibi sayesinde birçok vatandaşın bu hayallerinin gerçek olması için geri ödemelerinde kolaylıklar sunuyor.

Mardin’de Yaşam

Güneydoğu Anadolu içerisinde yer alan şehir antik eserleri bulundurması sebebiyle zengin bir kültürel geçmişe sahiptir. Birçok farklı etnik kökenin bir arada barış içinde yaşamını devam ettirebilmesi ise bu topraklarda olan hoşgörüyü de belirten bir durumdur. Zengin mutfağı Mardin’de yaşamak için bir cazibe noktası olarak karşımıza çıkıyor. Bu yaşam konusunda yeniliklerini uzun süreli yaşamak isteyen vatandaşlar ise Mardin’de ev fiyatlarını incelemeye başlıyorlar.

Mardin’de Evler

Antik kent olarak bilinen Mardin eski Mardin dışında son derece yenilikçi evlere sahiptir. Son teknoloji evleri içerisinde bulunduran şehir manzaralı evler ev sahipleri için ev almak için bir sebebiyet olarak ortaya çıkar. Bu evlere sahip olmak isteyenler birikimleri olmasa da yenilikçilik ve sürekli gelişim kültürünü gösteren Finansevim şubeleri sayesinde hayallerine daha yakın olurlar.

Mardin’de Ev Almak

Dünyanın birçok farklı yerinde uygulanan sistemin Türkiye’de olması sayesinde Finansevim müşterilerinin ev sahibi olmalarını gerçekleştiriyor. Kira öder gibi ev almak anlayışı ile hareket ettiği için Mardin kira fiyatları Mardin’de ev almak isteyenler için belirleyici rakamlardır. İnsanların alım gücünü geliştirmeyi amaçlayan sistem sayesinde ev sahibi olabilmek artık daha kolay olur.

Mardin Finansevim Şubesi

Maliyetsiz ödeme şekillerini müşterilerine sunan Finansevim Mardin’de de şubesini ilgilerine kapılarını açarak bekliyor. 13 Mart Mah. Vali Ozan Cad. No:82/A Artuklu / Mardin adresli yeri sayesinde herkesi güler yüzle ve ilgili davranışlarıyla karşılamaya devam ediyor. Merak ettiğiniz tüm soruları bu sayede cevaplarını bulabileceğiniz gibi sabah dokuzdan akşam altıya kadar bu hizmeti almaya devam edersiniz. Kafanızda oluşan tüm sorunlar bu sayede cevaba erişmiş olur.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM