444 6 379

Malatya’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Doğu’nun yükselen şehri Malatya’da yaşamak ve bu şehirden ev almak büyük yatırımlardan biridir. Büyükşehir olan Malatya’da herkesin ev sahibi olmasını kolaylaştıran bir durum vardır. Bu durum ise Finansevim’dir. Finansevim sayesinde vatandaşın birçok kesiminden insanın ev sahibi olmasını amaçlayan yardımları olur. Ödeme konusunda getirdiği kolaylıklar sayesinde birikim elde edememiş ve ev sahibi olma hayallerini gerçekleştiren kişiler hayallerine bir adım daha yakın olurlar.

Malatya’da Yaşam

Kayısının başkenti olan şehir gelişimi sürekli gösteren şehirlerimizden biridir. Gelişmişliği sayesinde çevre illerden de yaşamak için ön planda olan şehirlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Yöresel lezzetlerini halen daha koruması ve yaşatması lezzet severlerin de bu şehirde yaşama isteklerini belirten bir durumdur. Malatya’da ev almak isteyen vatandaşlar bu şehrin olumlu özelliklerini içerisinde barındırmak isteyenler olarak ön planda oluyorlar.

Malatya’da Kira Fiyatları

Gelişen bir şehir olduğu için ve İnönü Üniversitesi içerisindeki öğrenci kitlesinden kaynaklı olarak kira evleri sürekli oluyor. Evlerin ve bulunduğu konum itibari ile kira fiyatları değişiklik gösterse de çeşitliliği bütçeye göre meydana geliyor. Malatya kira fiyatları evin özelliklerine göre değiştiği gibi bu evlere aynı şekilde kiranızı ödeyip sonunda eve sahip de olabilirsiniz. Bu durumun gerçekleşmesine vesile olan Finansevim taksit fiyatını bir evin kira bedeli kadar yapıp ev sahibi olma adımınızı daha kolay kılıyor.

Malatya’da Ev Almak

Farklı ilçelerinin farklı özellikleri bilinse de Malatya farklı kültür ve Anadolu zenginliğini içerisinde barındıran bir şehirdir. Yeni yapılan raylı sistemli güvenilir evleri ile ev almak isteyenler için bu yenilikler avantajlı durumlardır. Ev almak için birikimi olmayan vatandaşlar Finansevim sayesinde bu hayallerine uzak kalmıyorlar. Kira öder gibi ev almak isteyenler Malatya’da Finansevim şubeleri ziyaretlerini gerçekleştiriyorlar.

Malatya Finansevim Şubesi

Kira ödeyen herkesin ev sahibi olmasını amaç edinen Finansevim Malatya’da merkezde bulacağınız şubesine giderek aklınızda olan tüm soru işaretlerini giderebilirsiniz. Kavaklı Bağ Mah. İnönü Cad. No: 124 Battalgazi/ Malatya adresinde olan şubemize giderek 09:00-18:00 saatleri arası ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM