Kurucularımız

Değerli katılımcılarımız;

Öncelikle en iyi yatırımın geleceğe yapılan yatırım olduğunun bilincinde olarak bu yola çıktığımızı belirtmek isteriz. İşte bu nedenle insanlarımızın geleceğe daha umutlu bakabilmeleri adına geleceklerini garanti altına alarak mutlu ve huzurlu bir hayatı gelecek kaygısı taşımadan yaşamalarını sağlamak ilk hedefimiz olmuştur. İnsanoğlunun doğasında bulunan bugünü yaşayarak geleceğini şekillendirmek zorunda oluşu ve bunu yapmaya çalışırken yaşadığı zorlukları en iyi anlayan bir kurum olarak, yarınlarınızı şekillendirmek üzere yola çıktık.

Bugüne kadar birçok insanımızın ev araba yada küçük bir birikim sahibi olabilmeleri için nasıl çaba gösterdiklerini yıllardır bu sektörde olan insanlar olarak bire bir gözlemledik. Bu gözlemlerimiz sırasında hep bir şeylerin eksik olduğunu, geleceğe dair umutları olan bu insanlarımız için hep bir şeylerin eksik olduğunu gördük. Ama bu eksiklik, bir şey yapılamayacağı anlamına gelmiyordu. Kiminin bir hayali vardı, kiminin birden çok. Kimi evi olsun isterdi, kimi bir arabası. Bir iş kurmak isteyende vardı, evlenip yuva kurmak isteyende. Kimisinin tek hayalide çocuğuna iyi bir gelecek hazırlamak için ona iyi bir eğitim aldırmak. Yok muydu yapılacak bir şey! Tabiki vardı. Yıllardır tasarrufa dayalı finans sisteminin içinde olan ve insanımızın tasarruf konusunda çektiği sıkıntıları gören birileri olarak, dünyada uygulanan sistemi faizsiz olarak ülkemiz için birlik ve beraberliğin öneminin daha da ön planda olduğu bu günlerde güzel ülkemizin güzel insanları için uygulamaya başladık.

Bu sistemimizde yılların vermiş olduğu birikimle çıktığımız bu yolda, insanlarımızdan hiçbir ek ödeme yapmadan, faiz ödemeden, kira yardımı, ön katılım ücreti gibi taleplerde bulunmadan hayallerini daha doğrusu geleceklerine yatırım için elimizi taşın altına koyduk.

Türkiye’de birbirinden tecrübeli ve bu işin uzmanı olan arkadaşlarını bir araya getirerek başladığımız bu yolda insanlarımızın geleceklerini şekillendirmeleri için her zaman onların yanında olduğunun sözünü buradan vermek isteriz.

Gelecek kaygısı taşımadan geleceği yaşamak adına…

Adres Bilgileri
0 850 219 99 90

Çalışma Saatleri
Pazartesi-Cumartesi: 08:30-18:30
Yükleniyor...