444 6 379

Finansevim İle Kredisiz Ev Alma Fırsatı Yakalayın

Faizsiz sistemler sayesinde bankalarla uğraşmak zorunda kalmadan ev alımı mümkündür. Finansevim kredisiz ev alımı konusunda gelişmiş sistemleri bulunan firmalardandır. Katılımcılar ev alımlarında Finansevim’i tercih etmeleri sayesinde ödeme planlarını bireysel olarak belirleyebilmektedir. Üstelik belirlenmiş olan rakamlar, vade farkları ya da faizler gibi etmenler yüzünden artış göstermemektedir. Bu da sözleşmelere imza atılmasından sonra katılımcıların maddi zorluklar yaşamalarının önüne geçmektedir.

Finansevim İle Kredi Çekmeden Ev Alımı

Finansevim ile kredisiz ev almak için firmanın yerine getirilmesi istediği belli koşullar bulunmaktadır. Bu sayede hem katılımcıların hem de firmanın kendinin hakları koruma altına alınabilmektedir. Üstelik şartlar herkes için geçerlidir. Adilane bir işletme olan Finansevim, böylelikle katılımlar neticesinde gerçekleştirilecek çekilişlerde de müşterilerinin yanında olduğunu fark ettirmektedir.

Ev alımları öncesinde gerek bilgilendirme gerek kayıt için bir başvuru yapılmalıdır. Başvurular bayilerden alınabilmektedir. Bunun yerine Finansevim kredisiz ev sistemine internet üzerinden başvuru göndermek de mümkündür. İnternet başvuruları için isim ve soy ismin yanı sıra bir de irtibat numarası istenmektedir. Böylelikle yetkililer başvuru sahiplerine anında erişim sağlayabilmektedir. Ev alımlarında kişilerden ne türde bir ev istediklerine yönelik ayrıntılı bilgilendirmeler alınmaktadır. Bilgilendirmelerin ayrıntılı olması sayesinde fiyat ve ödemeler konusunda net verilere varılabilmektedir. Aynı şekilde katılımcı sayısı da bunlardan sonra belirlenmektedir. Grup oluşumunda taksit miktarlarının belirlenmesi müşterilere bırakılmıştır. Fakat bu aşamada tavsiye edilen, maddi güve göre rakamların belirlenmesidir. Bireylerin günlük hayatlarını olumsuz şekilde etkileyen ödemeler yapması sonraki dönemlerde belli sıkıntılara yol açabilmektedir.

Finansevim ile Ev Alımında Yöntemler

Katılımcılar Finansevim ile kredisiz ev alma yöntemleri arasından maddi güçlerine en uygun olanı seçebilmektedir. Bu kapsamda çekilişlerle peşinatsız olarak ev sahibi olunabilmektedir. Üstelik çekilişler noter huzurunda yapıldığı için herhangi bir güven sorunu da yaşanmamaktadır. Ev alım yöntemlerinde Türkiye’nin neresinde olursa olsun sabit ödemelerden yararlanmak da mümkündür. Bunun için ödeme miktarları bireyler tarafından seçilmektedir. Son olarak aylık değişim gösteren rakamlar üzerinden katılımlara da müsaade edilmektedir. Her yöntem Finansevim güvencesinde hazırlandığı için maksimum memnuniyet getirmektedir.

 

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM