444 6 379

Finansevim İle Kredisiz Araba Alma Fırsatı Yakalayın

Ev ya da araba sahibi olmak yakın zamanda bir lüks olmaktan çıkmıştır. Artık standart bir yaşama sahip olmak için ev ve araba bir şart haline gelmiştir. Ancak alımlar özellikle orta ve dük gelir seviyesindeki kişileri bir hayli zorlamaktadır. Bunun için ev ve araç alımlarında Finansevim kampanyaları kendini göstermektedir. Kampanyalar aracılığı ile belli bir birikmişe sahip olmayan dar gelirli bireyler de hayallerine faiz ödemeden kavuşabilmektedir.

Finansevim Kredisiz Nasıl Araba Alınır?

Finansevim kredisiz araba kampanyaları her T.C. vatandaşının kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Bireylerin kampanya katılımları için kesin olarak karar vermeleri ilk yapmaları gereken işlemdir. Sonrasında ise resmi internet sayfasında bulunan iletişim formunun doldurulması gerekmektedir. Böylelikle Finansevim yetkilileri talepleri telefon aracılığı ile değerlendirmektedir. Birebir olarak gerçekleştirilen telefon görüşmeleri ise büyük oranda olumlu olarak sonuçlanmaktadır.

Yetkililer ile yapılan görüşmeler sözleşmelerin imzalanması ile devam etmektedir. Sözleşme aşamasında gelinene kadar işlemler için olması gereken tüm detaylara kesinlik kazandırılmaktadır. Bu bağlamda Finansevim araba alımı için öncelikle ne türde ve modelde araç alınmak istendiği belirlenmektedir. Sonrasında ise araçta olması istenen ekstra özellikler hakkında konuşulmaktadır. Hem müşterilerin hem de Finansevim firmasının hukuki açıdan koruma altına alınabilmesi için tüm detaylar sözleşmede maddeler halinde sıralanmaktadır. Son aşama ise ödeme planlarının hazırlanmasıdır. Aylık ödemelerinin miktarlarını yüksek tutabilen müşterilerin daha az taksitle araç sahibi olmaları mümkündür. Ödeme miktarlarının düşürülüp taksit sayısının artırılmasında da bir sakınca bulunmamaktadır.

Finansevim İle Araba Almanın Avantajları Nelerdir?

Avantajlar, Finansevim ile kredisiz araba alımlarının sayısını artıran en önemli konulardan biridir. Öncelikle Finansevim sayesinde araç alımı için geri ödeme miktarı yüksek olan krediler çekilmek zorunda kalınmamaktadır. Aynı şekilde kampanya katılımları için bir peşinat zorunluluğun bulunmaması da avantaj olarak sayılmaktadır. Üstelik alımlarda ikinci el araç şartı da koyulmamıştır. İsteyen katılımcılar kampanyaya dâhil olmaları sonrasında sıfır araçlara da sahip olabilmektedir. Üstelik belirlenen ödeme planları yine belirlenmiş olan şartlar kapsamında esnetilebilmektedir. Böylelikle katılımcıların maddi açıdan zorlanma ihtimalleri tamamen ortadan kaldırılmaktadır. 

 

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM