444 6 379

Kredi Hesaplama ile Uğraşmayın 555 TL’ye Ev Sahibi Olun!

Ekonomin zaman kavramı ile boyut kazandığı anlık finansal hareketliliğin tüm borsa alıcılarına yön verdiği küresel bir çağda hayallerinize kavuşma fikri neredeyse imkânsız bir boyuttadır. Düşleri gerçekleştirme ihtimalini zorlaştıran kavramlar ise; bankalar ve bankaların alıcılarının üzerine yükledikleri faiz oranları yüküdür.

Bankaların iş bu sözleşmelerinde yer alan finansal sapmalar ve kâr oranı yüzdeleri; müşterileri açısından altından kalkamayacak ölçüde ekonomik dar boğaza sürüklemektedir. Değeri bir ev fiyatı ile eşdeğer ücret ödeme zorunluluğu ile kredi almak için koşulmuş bir ön sözleşme niteliğine olup; talep ve istek formu kaydı, müşterilerine adeta dayatılmaktadır. Kredi hesaplama ile uğraşmayın 555 TL’ye ev sahibi olun! Önerisi ile Finansevim müşterilerine faiz oranı olmadan ev sahibi olmanın kapılarını açmaktadır. Bankalar kredi verdikleri her alıcıya kredi ödemesi boyunca taşınmazı ipotek altına almakta; Tapu Kadastro dairesince meydana gelen her türlü masraf kredi alıcısına ödetilmektedir.

Kredi ödetilmesi ve ipoteğin kaldırılması işlemi de yine müşterilerine ödetilmektedir. Alınmak istenen evin uzman incelemesi değeri ve alıcının güvenilirlik geçmişi, hane halkı gelir durumu ve dağılımını gösterir belge konut sahibi olmak isteyen ve bankaların kapısını açan herkes için istenecek mecburi belgelerdendir.

Finansevim Faizsiz Konut Desteği Sunuyor

Bankalara faiz finansmanı gerçeğine ve haksız ödeme gerektiren her türlü uygulamaya bulaşmak istemeyen, konut sahibi olmak isteyen her vatandaşın, mutlaka Finansevim gibi destekleme şubelerine başvurmaları gerekmektedir. Hâlihazırda ortalama bir maaş standardına sahip alıcılar için, temel ihtiyaçlarını karşılamak ve lüks sayılabilecek bir ev sahibi olma düşüncesi Finansevim gibi soysa destekleme şubeleri ile gerçeğe dönüşmektedir.

Birçok şubesi bulunan ve müşterilerinden birikim yaptıkları varlıklarıyla müracaat etmelerini öngören Finansevim faizsiz konut desteği ile fırsat ve farkındalık bilinci oluşturmaktadır. Ailelerin mali gücüne katkı sağlayarak taksitlendirme seçeneği ile alıcılarına rahat nefes aldıran bu şube, her fırsatta müşteri pasta grafiğini genişletmekte, gün geçtikçe finansal geçmişine ivme kazandırmaktadır. Bankaların yardımcı rol üstlendikleri elbette gerçek bir çıkarımdır, fakat banka likidite varlığı çok hassas ve iniş çıkışlı bir borsa sistemi ile dönmektedir. Bu da banka ve faiz hacmini kredi desteğine itmekte, müşterilerinden almakla hükümlü kılınmakta ihtiyacı hissettirmektedir.

Finansevim müşterilerine sundukları değer anlayışı misyonu ile sadece nüfus kâğıdı bilgileri ile kayıt – katılım şansı sunmakta, banka prosedürleri ve evrak kargaşası yaratmamaktadır. Hizmet aşama fazlalığı ve bilinmeyen birçok yabancı kavram, banka müşterileri ve takipçileri için anlaşılması zor ve stres yaratıcı süreçlerdir. Kolay anlatım dili ve destek politika haznesi ile alıcıları tarafından memnuniyetle tercih edilebilir olması Finansevim ve onun gibi destek veren tüm finans araçları için kaçınılmaz bir başarı karnesi kaydı oluşturmaktadır. Bilinçli ve ne yaptığını bilen bir müşteri profili oluşturma hedefi olup;  Finansevim desteği ile esnek, hızlı, rahat ve sabit hizmet prensibi, müşterileri tarafından tercih edilme sebebi olmuş, sisteme hızlı adımlarla yürümeye devam etmeyi kendinde borç bilmiş, sorumluluk bilinci uyandırma görevi alarak yoluna devam etmiştir.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM