444 6 379

Konya’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Ev sahibi olmak için kazanma olasılığınız oldukça düşük olan Toki kuralarının dışında bir alternatifiniz daha bulunuyor. Siz de Konya’da kira öder gibi ev sahibi olma fırsatından faydalanmak için faiz unsurunun olmadığı taksitlendirmelerin oldukça makul fiyatlar ile gerçekleştirildiği Finansevim firmasından yardım alabilirsiniz.

Konut Sahibi Olmak Daha Kolay Bir Hal Alacak!

Büyükşehirlerde ev sahibi olmak sizin için Finansevim ile daha erişilebilir bir hedef halini alacak! En kısa sürede ödemeleri tamamladıktan sonra muhteşem bir yuvaya sahip olmak mümkün. Kısıtlı bütçeye sahip olan kişiler için harika bir ödeme planından istifade etmek sizin için daha kolay bir hal alacaktır. Konya’da kayda değer nitelikteki konutlardan istifade edebilmek için kredi sorunu ya da faiz miktarları ile uğraşmadan anında ödeme planını başlatabilirsiniz. Bu süreç içerisinde Finansevim sizin için en doğru yol göstericilerden biri olacaktır.

Ödeme Planlarını Kendi Bütçenize Göre Ayarlayın

Evin ödeme planını hazırlarken kişilerin aylık olarak en fazla ne kadar ödeme yapabileceği ile alakalı olarak gerekli bilgilendirme sorunsuz biçimde yapılmaktadır.

 • Siz de kısa bir süre içerisinde 12 aydan başlayarak 360 aya kadar varan taksitlendirmelerden istifade edebilirsiniz.
 • Bu kadar yüksek taksit sayısında dahi kişilerin herhangi bir ücret ödemek zorunda olmaması da verimliliği artırmaktadır.
 • Faiz ödemeleri kişilerin uzun vadede bütçelerini en net şekilde zorlayan unsurlar arasındadır.

Örneğin 1000 TL olarak alınan kredinin 1200 TL gibi biri ödeme miktarı ile kişilere sunulması bütçeyi ne kadar kısıtlayacağı hakkında size net şekilde fikir veriyor!

Muhteşem Ödeme Planlarından Anında Faydalanın!

Ödeme planlarına dahil olmak ve ev sahibi olmak adına bekleme süreniz de olmayacak! Gerekli olan başvuruların yapılmasının hemen sonrasında bir sonraki adım Finansevim firmasının muntazam görevlileri tarafından size iletilecektir. En kısa sürede ödeme planına dahil olarak kira öder gibi kendi evinize sahip olabilirsiniz.

 • Kişilerin bütçe giderleri incelendiği zaman en net açığı yaratanın kira masrafı olduğu görülmektedir.
 • Orta seviyede bir gelire sahip olan kişilerin direkt olarak maaşının neredeyse yarısının kira olarak ödendiği görülmektedir.

Bu ödeme planından muzdarip olmamak için en doğru noktada bulunuyorsunuz. Kiranızı öderken aynı zamanda kişisel tasarrufunuzu yaparak kendi evinize yatırım yapmış olacaksınız.

Bu derece zor ekonomik dönemlerde dahi ev sahibi olmanın bir hayal olmadığını Finansevim tarafınıza ispat edecektir! Güvenilir konutlar ve güvenilir bir ödeme sistemi sizi bekliyor!

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM