444 6 379

Konut Kredisi Çekmeden Faizsiz Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Enflasyon, gelir dağılımı dengesizliği, banka faiz oranlarının esnek talep ve fon akışı düzensizliği gibi ekonomik dar boğaz unsurlarının hâkim olduğu bir dünyada, kredi çekmek, ev almak ve taşınmaz üzerinde hak sahibi olmak oldukça zor ve araştırılması önem arz eden konulardandır. Konut kredisi çekmeden faizsiz ev kredisi alma imkânı elbette mümkün. Finansevim destekleme politikası sayesinde artık gelir dağılımı asgari ücret ve altındaki her konut sahibi olmak isteyen her vatandaş, bu hayaline kavuşabilecek, faiz hadleri ve kredi masrafları ile uğraşmayacaktır.

Ev Kredisi Konut Alma Şartları Nelerdir?

İktisat ve mali politikalar destekçileri, para rezervi koordinatörleri, sıcak para akımı deflatörleri ve mali konjonktürde müşteriden neredeyse bir ev fiyatı kadar faiz alan bankalar; müşterilerinin gözünü korkutmakta, hatta ev sahibi olma hayali sadece bir istek formu olarak kalmaya yüz tutacaktır. Finansevim firması ve sosyal destek ihtiyaç kredisi veren finans kaynakları vatandaşların yanında yer alarak onlara adeta el vermiş, konut sahibi olmaları için onlara teşvik politikası ağı oluşturmuşlardır.

Müşterilerine son derece güven algısı yaratan Finansevim sahipleri, taksit öder gibi kredi ödeme kolaylığı ile müşterilerine güven ve hızlı hizmet kolaylığı sunmaktadır. Finansevim konut sahibi olmak isteyen herkese; rahat, esnek, hızlı ve esnek katılım modelleri ile ödeme sistemi kolaylığı hizmeti ve faizsiz finans desteği vermektedir.

Sahibinden ev, kiralık ev, satılık ev, kiralık satılık ev ya da  sahibinden kiralık ev  ilanları gibi sürekli ev arayışında  ve ortalama mali ölçekte konut rezervi  sağlamayı amaç edinen herkes Finansevim’i tercih etmekte; Finansevim müşterilerine  ev  ve çok çeşitli mesken tercihleri sunmakta müşteriler ine sunduğu ödeme kolaylıkları ile giderek tercih edilebilir hizmet sahalarından olmayı bilmiştir. Konut ve ev kredisi başvurusu yapmadan; tek tık ve tek telefon ötede olan Finansevim, takipçilerinden sadece  bir forum göndermelerini, Finansevim şubelerini ziyaret etmelerini  öngörmektedir. ’’Ev almanın faizsiz yolu ‘’sloganı ile yola çıkan Finansevim kendi internet sayfasından, misyonu, iletişim adresleri, şubeleri, internet şubesi ve tüm merak edilenleri müşterilerinin  gözleri önüne sermişler, akıllardaki tüm sorulara karşı aydınlatıcı sistem analizi yapmışlardır.

Ekonominin anlık durum analizi farklılaşması ve dalgalanmaları en çok yoldan geçen sıradan vatandaşı etkilemiştir. Kamusal mecralarda ve özel sektör piyasa ekonomisinde, geçimini orta düzeyde yürüten ev arayan her kesim alıcı, banka kredisiz ev alamayacağının farkındadır. Kredi alırken neredeyse bir ev değerinde ödenen faiz oranları, içinden çıkılamaz bir harcama rezervi haline gelmiştir. Bu noktada Finansevim gibi konut evi almada, faiz oranı istemeyen ve müşteriye mali yük bindirmeyen sistem alıcıları; hem kendi kazançlarına hem toplum bakiyesine olağanüstü bir geri dönüşüm sağlamışlar kar oranlarına bir yenisini daha eklemişlerdir. Sosyal politika örneğinin en ekonomik tarafı da kazanan tarafın toplum olması ve gelir dağılımı normalin altında seyreden tüm sosyal tabakayı korumak kucaklamaktır.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM