444 6 379

Kocaeli’de Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Türkiye’nin en büyük sanayi şehirlerinden biri olan Kocaeli şehrinde evler altın gibi yükselişe geçiyor. Bu yükselişleri sayesinde değerlenen evlere sahip olmak isteyen ev sahiplerinin de sayısı gün geçtikçe artış gösteriyor. Ellerinde birikimi olan vatandaşlar bu konuda hızlı olabilirken birikimi olmayan vatandaşlar geri kaldıklarını düşünüyorlar. Oysa bu durum için ortaya çıkmış Finansevim sayesinde birikimi olmayan vatandaşlarda diledikleri yerlerde taksitle ödeyecekleri bütçeleri belirlemesi sayesinde ev sahibi olabiliyorlar.

Kocaeli’nde Ev Almak

İstanbul’a yakınlığı dolayısıyla sanayide gelişimini daha hızlı gerçekleştiren bir şehre dönüşen Kocaeli’nde ev almak avantajlı durumlar arasında kendini gösterir. Hem öğrenci hem de sanayide çalışanların yoğun bir şekilde yaşadığı kitlesinden dolayı evleri hem oturum amaçlı hem de kira getirisi yüksek olan yerler arasında kendini gösteren bir şehirdir. Çeşitli özellikleri içerisinde barındıran evlerin de her bütçeye göre geniş yelpazesinden insanlar yararlanabiliyor.

Kocaeli’nde Yaşam

İstanbul’a yakınlığı ile bilinen büyükşehir gelişimlerini yaşam kalitesiyle artıran bir şehirdir. Karadeniz ve Marmara denizleri arasında kalan toprakları sayesinde deniz esintisini hissedebileceğiniz bir şehirdir. Sanayi konusunda öncü bir şehir olması sanayiye bağlı çalışma yürüten kişilerin öncelikle tercih ettiği ve bu şehirden ev almak istedikleri bir gerçektir.

Kocaeli’nde Evler

Her bütçeye göre farklı ilçelerinde ev bulunabilen Kocaeli’nde ev sahibi olabilmek hayalin de ötesinde karşınıza çıkıyor. Finansevim sayesinde bu hayaliniz elinizde birikiminiz olmasa da çok daha kolay bir şekilde meydana gelebiliyor. Evin fiyatının taksitlerini kira öder gibi ev almak sayesinde gerçekleştirdiğiniz için herkes kolay ev sahibi oluyor. Kocaeli kira fiyatları bu taksit bedelini belirleyen unsurlar olarak karşımıza çıkıyor.

Kocaeli Finansevim Şubesi

Finansevim’in faydalarından yararlanmak istiyorsanız öncelikli olarak size en yakın Finanevim şubeleri başvurusu yaparak gerekli bilgileri önden öğrenebilirsiniz. Bunun için bir ücret vermeyeceğiniz gibi herkese kapılarımız açıktır. İlçeleri ile toplamda 6 tane şubesi bulunan Finansevim Kocaeli içerisinde sıkıntı yaşamadan dilediğiniz yerde bulabilirsiniz şubesini. Çayırova’da, Derince’de, Gölcük’te, Gebze’de iki şubesi ve merkezde olan bir şubesi ile gerekli bilgiyi güler yüzle bulabilirsiniz.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM