Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak
Bireysel ihtiyaçlarımız içinde barınma, en temel gereksinimlerin başında geliyor. Bu ihtiyacı sağlamak için imkan bulanlar ev sahibi olur. Diğerleriyse en doğru zaman ve en doğru yöntemle bir an önce ev sahibi olmanın hayalini kurar. Kimiyse sadece geleceğini garanti altına alacak, en doğru yatırımın peşinde koşar ve yatırım amaçlı ev sahibi olmanın yollarını arar. Bir barınma aracı kadar yatırım aracı da olarak düşünülen ev sahipliği, kiraya verilen evlerle ayrıca gelir kapısı da olmaktadır. Özetle, en doğru yöntemi belirleyerek bütçemize en uygun evlerin sahibi olmak, her dönem kurtarıcı bir yatırım olarak karşımıza çıkar. Nihayetinde gerek ev sahibi olarak gerek kiracı sahibi olarak bireysel barınma ihtiyacını cevaplayan konumda oluruz.


Buradan ortaya çıkan önemli bir kavram ise ‘kiracılık’ kavramıdır. Öngörülebileceği gibi kiracı olmak oldukça zorlayıcı ve yatırıma kapılarını kapayan bir barınma yoludur. Ancak gerek bireysel gelir kaynakları gerekse içinde bulunulan ekonomik istikrar gibi belirleyici özellikler, kişilerin kolayca ev sahibi olma konusunda birer engel oluşturabilir. Bu bakımdan kira ödeyerek yaşamak ve barınmak durumunda kalınabilir. Elbette ki bu yöntem, kişiler için kalıcı çözümler değil, geçici çözümlerle yaşamını sürdürmesine neden olur.

Oysa birçok insan, kira ödemek yerine ev sahibi olmayı tercih eder. Peki, bireysel bütçelere ve içinde bulunduğumuz ekonomik istikrara göre değişen ev sahibi olma hayali nasıl gerçeğe dönüşebilir? Herkes bütçesine göre ev sahibi olabilir mi? Bu hayati öneme sahip can alıcı sorulara yanıt olmayı kendine hedef olarak belirleyen Finansevim’in sizi kolay ve güvenilir şekilde ev sahibi yapabilen modelleri sayesinde artık kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün! Ne dersiniz? Kendi evinizin kiracısı olmanın zamanı değil mi? Bir gün sevdiklerinizle en güzel anılarınızı paylaştığınız yuvanızın sahibi de olmak istemez misiniz? Bunun için yapmanız gereken tek şey önce Finansevim şubelerinden birine konuk olmak, sonra alanında uzman yetkililerimizin rehberliğinde size en uygun kira öder gibi ev alma yöntemini belirlemek.

Tasarruf Finansman Güvenceniz Finansevim ile Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak 

Tasarruf Finansman Kanunu’na uygun ve güvenilir tasarruf finansman modelleri sunan Finansevim, tasarruf modelleri sayesinde dilediğiniz taksit tutarlarıyla kira öder gibi ev sahibi olabilmeniz artık mümkün. Bugüne kadarki birikiminizi değerlendirmenin mutluluğunu ve barınma gereksiniminizi gelecekte garanti altına almanın huzurunu yaşayabilirsiniz. Böylece bir yandan ödemelerinizle hayalinizdeki yuvanın sahibi olursunuz, diğer yandan da ödemeleri bir kiracı gibi sürece yayarak maddi açıdan zorlanmazsınız.Dilerseniz peşinatsız olarak kira öder gibi sadece organizasyon ücreti ödeyerek kendi belirlediğiniz taksit tutarları ile ev sahibi olabilirsiniz. Sahibi olduğunuz evi kiraya verip en doğru yatırım için ilk adımı atabilir ve geleceğinizi güvence altına almanın keyfini sürebilirsiniz.

Kira öder gibi ev sahibi olduğunuzda, bir yandan sahibi olduğunuz evde yaşamaya başlayıp bir yandan ödemelerinizi aylara bölerek yaparken, kendi evinizin rahatlığında dilediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Kendi ev sahibiniz yine kendinizsinizdir.
Özetle, kiracı olarak yaşamak ancak o ay için sizi rahatlatacaktır. Gelecek vadede hiçbir faydası olmayan bu durumdan kurtulmanın en iyi yolu da ev sahibi olmaktan geçer. Finansevim sayesinde ev sahibi olmak için yüz binlerce TL birikim yapmanız da gerekmiyor. Dilediğiniz taksit tutarlarıyla kira öder gibi ev sahibi olmanın kolaylığını yaşayabilirsiniz.

Kira öder gibi taksitle ev sahibi olurken kafalarda soru işareti doğuran ve en korkulan detaysa faizlerdir. Ev sahibi olmak isteyen herkes, bunu herhangi bir faize maruz kalmadan gerçekleştirmek ister. Yöntem ise çok basit! Minimum maliyetle sadece organizasyon ücreti ödeyerek dahil olduğunuz tasarruf finansman yöntemleri ile ev sahibi olmak çok kolay.


Finansevim sizi sıfır zarar ile güvenli bir şekilde faizsiz kira öder gibi ev sahibi yapar. Sunduğu iki ayrı tasarruf finansman modeliyle Finansevim, sözü ve son kararı size bırakarak hayallerinizdeki eve kavuşmanızda en büyük destekçiniz olur.


Finansevim ile “Kira Öder Gibi Ev Almak” için şubelerimizden, internet sayfamızdan ve çağrı merkezlerimizden ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.Sizi Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metinini okudum, kabul ediyorum. Yukarıda tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Finansevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak istiyorum.
ÇAĞRI PLANLAYIN
Sizi Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim
Hemen Ara
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metinini okudum, kabul ediyorum. Yukarıda tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Finansevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak istiyorum.