444 6 379

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olma Fırsatı

Bankalardan konut kredisi çekmek birkaç yıl öncesine kadar ev satın alabilmek için akla gelen ilk yöntemlerden biri olarak bilinmekteydi. Ancak artık konut kredilerinin faiz oranlarının bir hayli yükselmesi işlerin değişmesine neden olmuştur. Günümüzde tasarrufa dayalı faizsiz sistemler üzerinden kira öder gibi ev sahibi olmak daha avantajlı olarak görülmektedir. Üstelik bu sayede bireyler yüksek faiz ödemelerinden ve banka kredilerinin yarattığı tehlikelerden de kendilerini korur hale gelebilmektedir.

Kira Öder Gibi Ev Nasıl Alınır?

Finansevim, kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunan kaliteli firmalar arasında bulunmaktadır. Üstelik firmada katılımcı olarak yer almak oldukça kolay bir işlemdir. Bu bağlamda yapılması gereken ilk şey bir şubeye gitmektir. Bulunulan yerde şube yoksa web sitesi üzerindeki formla birlikte de başvuru hazırlanabilmektedir. İki türlü de yetkililer, konut alımları hakkında kendilerine yöneltilen tüm soruları net ve anlaşılabilir şekilde yanıtlamaktadır.

Tasarrufa dayalı faizsiz sistemlere erişim konusunda herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır. Peki, kira öder gibi ev nasıl alınır? Bu soru için ilk etapta yetkililere kaç para tutarında bir ev hayal edildiği anlatılmalıdır. Ayrıca evin yapısal özellikleri de es geçilmeden bahsedilmelidir. Bu alanda ne kadar çok detaya girilirse sorun yaşanma yüzdesi o kadar azalmaktadır. Görüşmeler neticesinde hazırlanan sözleşmelerle birlikte ödeme aşaması hakkında da konuşulmaktadır. Anlaşmanın sağlanması ile birlikte kişiler belirlenen kişi sayısındaki gruplara dâhil edilerek çekiliş sistemi üzerinden evlerini almayı beklemektedir.

Kira Öder Gibi Ev Almanın Avantajları

Kira öder gibi ev sahibi olmanın avantajları özellikle alıcılar tarafından hissedilmektedir. Öncelikle tasarrufa dayalı sistemler üzerinden ev alındığı için belli birikimler gerekli değildir. Yani katılımlar neticesinde kişilerden peşinat talebinde bulunulmamaktadır. Üstelik aylık taksitlerin miktarları da katılımcılar tarafından belirlenmektedir. Böylelikle ev alımları kişilerin günlük hayatlarını idame ettirmeleri konusunda bir sıkıntıya yol açmamaktadır. Ayrıca maddi durumda rahatlama neticesinde ara ödemeler yapmak da mümkündür. Ara ödemeler sayesinde ödemelerin belirlenmiş olan ay sayısından daha kısa süre içerisinde tamamlanarak ev sahibi olunması garantilenmektedir.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM