444 6 379

Kayseri’de Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Kişilerin bütçe analizleri yapıldığı zaman maaşın büyük bir kısmını kaplayan giderin kira olduğu görülmektedir. Bu soruna kalıcı bir çözüm bulmak ve aynı zamanda mal sahibi olmak adına taksitle ev sahibi olmak için sunulan fırsatlardan anlık şekilde istifade etmeniz mümkündür! Siz de kısa bir süre içerisinde Kayseri’de kira öder gibi ev sahibi olmak ve kira ödemesi yapar gibi ödemiş olduğunuz adımların hemen sonrasında mülk sahibi olmak için en doğru noktadasınız!

Ev Sahibi Olmak Artık Daha Kolay!

Büyükşehirlerde ev sahibi olmak artık yaşanan son ekonomik gelişmeler ile bir kademe daha zor hale geldi! Bu nedenle en kısa sürede faiz gibi sorunlar ile uğraşmadan daha güvenilir ve ön görülebilir bir şekilde ev sahibi olabilmeniz için

 • Finansevim firması ile iş birliği yapmak sizin için harika bir fırsat olacaktır.
 • Kayseri’de en güzel konutlarda otururken kiranızı öder gibi aylık ödemeler yapacaksınız.
 • Bu şekilde sorunsuz ödeme planının akabinde eviniz sizin olacak!

Yapılan yorumlara bakıldığı zaman sunulan hizmetin ne derece memnun bıraktığı da görülmektedir.

Faiz Puanlarının Yükselmesi Kişileri Nakit Çekimden Uzaklaştırdı!

Bankaların emlak kredisi konusunda faiz puanlarını yükseltmesi çekilen miktardan çok daha yükseğinin ödenmesine sebebiyet vermektedir. Bu aşamada sıkıntı yaşamadan ödeme planının oluşturulması için Finansevim firması ile iş birliği kurabilirsiniz. Bu sistemde de taksitle ev sahibi olacaksınız fakat herhangi bir faiz ödemesi yapmanıza gerek kalmayacak! Bankaların sunmuş olduğu ödeme planlarından çok daha makul bir bütçe ile ev sahibi olmak için en doğru yerde bulunuyorsunuz!

Ödeme Planları Bütçelere Uygun Hazırlanıyor!

Kişilerin elde edecekleri evin genel değerine göre ve yapılabilecek maksimum aylık ödeme tutarına göre ayarlamalar yapılmaktadır. Kişilerin en kısa sürede kendi bütçelerine uygun bir plan hazırlamaları yeterli olacaktır. Finansevim firmasının bu konuda uzman olan çalışanları sayesinde harika bir fırsat elde edilecektir! Uzun vadeli bir yatırım ve tasarruf yaparken ev sahibi olmak için en doğru nokta Finansevim firması olacaktır!

Peşinatsız Ödeme!

Ödeme planında kişilerin herhangi bir peşinat ödemesine gerek kalmayacaktır. Nakit olarak tüm ödeme adımlarının şekillendirilmesi için uygun alt yapı hazırlanmıştır. Birikmiş bir paranız olmasa dahi kazanım aşamasının maksimum seviyeye çıkarılması için büyük bir çaba sarf edilmektedir! Kullanıcı odaklı bir sistem olan bu ödeme yapılanmasının sizin bütçenizi zor durumda bırakmadan harika bir ev sahibi olma planı sunduğunu da göreceksiniz.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM