444 6 379

Kastamonu’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Türkiye’nin Batı Karadeniz’in kültürel şehri olan Kastamonu yeşil ve mavinin buluşması sayesinde yaşamak için elverişli bir yer olarak bilinir. Küre dağlarının denize karşı manzarası eşliğinde doğanın mükemmel uyumunu yaşatan Kastamonu şehrinde ev almak hayallerden gerçeğe dönüşebilecek bir durumdur. Bu şehirde yaşamak hem yemek kültürünün zengin olması hem de doğal güzellikleri bakımından dolayı zengin olmasından dolayı avantajlı bir şehirdir. Kastamonu’da ev almak isteyenler bu durumları esas aldıkları için sayıları azımsanmayacak derecede fazladır.

Kastamonu’da Yaşam

Batı Karadeniz’in toprak bütünlüğü olarak geniş bir şehri olan Kastamonu etnik kültürü de içerisinde halen daha koruyan bir şehir olarak bilinir. Yemeklerinde zengin Anadolu mutfağını koruması ve doğal güzelliklerini de koruması Karadeniz’de yaşamak isteyenlerin cazibe noktası olmasını sağlar. Bu özelliklerini değerlendirip içerisinde yaşamak isteyen bireyler ev alma konusunda avantajlı yolları araştırır. Bu araştırdıkları yollardan en güvenilir olanı Finansevim sayesinde ev sahibi olmaktır.

Kastamonu’da Ev Almak

Ev almak birçok kişinin hayali olarak gözükse de bu hayalin gerçekleşebilmesi Finansevim sayesinde çok daha kolay şekilde gerçekleşir. Finansevim ev sahibi olmak isteyen bireylerden peşinat istemeden kira öder gibi ev almak amaçlarını gerçekleştirir. Bu durum için Kastamonu şehrinde ev fiyatları belirlenmesi bu taksit fiyatalarının da bireylerin bütçesine göre belirlenmesi olur. Bu belirlemeyi daha ayrıntılı öğrenmek istiyorsanız en yakın Finansevim şubeleri başvuruyu gerçekleştirerek öğrenebilirsiniz.

Neden Finansevim ile Ev Sahibi Olmak

Doğruluğa, şeffaflığa ve profesyonelliğe sahip uzman kadrosu sayesinde ev sahibi olma adımlarınızda güvenilir adımlar atmanızı sağlar. Evinizde geri ödemelerde ise Kastamonu kira fiyatları belirleyici unsur olarak karşınıza çıkar. Yenilikçi anlayış sayesinde çok daha rahat ev sahibi olma adımınızı Finansevim sayesinde gerçekleştirirsiniz.

Kastamonu Finansevim Şubesi

Finansevim sayesinde ev sahibi olmak konusunda aklınızda soru işaretleri varsa şehrimizde bulunan şubemizi ziyaret ederek bu konuda soru işaretlerinizi tek tek cevaplayabilirsiniz. İsmailbey Mah. Kışla Cad. No:3/A Merkez / Kastamonu adresinde bulunan Finansevim şubemiz her daim kapılarını size açık bir şekilde hizmet sunmaya devam ediyor.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM