İnsan; her işimizin, kararımızın ve davranışımızın odağında. Bu nedenle çalışanlarımızı ve toplumu her zaman ön planda tutuyoruz. Değerlerimizin olduğu gibi, insan kaynakları politikamızın temelini de insan oluşturur.

İnsan kaynakları misyonumuz; şirketimizin vizyon, misyon ve stratejileri doğrultusunda insan kaynakları stratejileri geliştirmek, çalışan verimliliğini artırarak nitelikli, motive, bağlılığı yüksek iş gücü oluşturarak şirketimizin büyümesine katkıda bulunmak ve tüm operasyonlarımızda insan kaynakları sistemlerinin uygulanmasını koordine etmektir.

İnsan kaynakları stratejimiz ise, şirket hedeflerine odaklı, takım halinde bilgi ile çalışan, sürekli gelişen, mutlu, motivasyonu ve bağlılığı yüksek, eğitimli bir insan gücü oluşturmaktır. Şeffaflık ve hesap verebilirlik ilkelerini yönetim biçimimize yansıtır, bunları vazgeçilmezlerimiz olarak görürüz.

Markamızın geleceğine güvenle ve gururla bakarız . Karşımıza çıkan zorluklara olumlu bakış açısıyla ve “başarabiliriz” diyerek yaklaşırız. Doğruluğa, şeffaflığa ve profesyonelliğe değer veririz. İleri görüşlülük, yenilikçilik ve sürekli gelişim kültürünü teşvik ederiz. Yetki ve sorumluluk sahibiyiz. Başarmak için birlikte çalışırız. İçinde bulunduğumuz topluma Milletimize ve Ülkemize , çevremize olumlu katkıda bulunuruz.

Çalışanlarımızı yarınlara hazırlamak amacı ile her aşamada ve her düzeyde, eğitime önem verir insana yatırım yapmaktan kaçınmayız.

Finansevim’de Çalışma Hayatı

İç İletişim

Çalışanlarımızın şirketimizde yaşanan gelişmelerden zamanında bilgi sahibi olmalarını sağlamak ve departmanlar arası işbirliğini artırmak için iç iletişime büyük önem veriyoruz. yıl içerisinde çalışanlarımızı yönetimimiz ile bir araya getireceğimiz iç iletişim buluşmaları faaliyetlerle, farklı hedef kitlelerdeki çalışanlarımız için yıl boyunca şirket içi bilgi akışı sağlamayı planlıyoruz


Geniş Katılımlı Aktiviteler

Farklı departmanlardaki ve farklı illerdeki çalışanlarımız için yıl boyunca geniş katılımlı aktiviteler düzenliyoruz. Bu aktiviteler ile çalışanlarımızın biraraya gelebilecekleri bir platform oluşturarak aralarındaki iletişim, işbirliği ve takım çalışmasını güçlendirmeyi ve ortak bir sinerji yaratarak birlikte keyifli vakit geçirebilecekleri bir ortam yaratmayı amaçlıyoruz.

Şirketimiz bünyesinde iş değerleme yapısı bulunmakta, bu sistemin kurgulanması ve yürütülmesinde uluslararası deneyim ve güvenilirliği bulunan Çeşitli sistematikler temelde kurulmaya başlanmıştır.

Şirketimizi geleceğe taşıyabilecek yetkinliklere sahip insan gücünü Finansevim’e kazandırmak için ücret ve bununla ilgili tüm argümanlar, günün piyasa şartları ile kıyaslanmakta ve şirket içine ve uygulamalarına adaptasyon çalışmaları yürütülmektedir. Bu amaçla şirketimizin bu gün itibarı ile sağladığı ücret dışı yan hakların önemli olanlarından bazıları şu şekilde sıralanabilir.

  • 2 yılı dolduran personellerimize Özel Sağlık Sigortası
  • Satış primi ve yıl sonu başarı primi
  • Tüm şube yöneticilerine özel araç tahsisi
  • Pozisyonların ihtiyaçlarına göre verilen araç, telefon, ferdi kaza ve hayat sigortası
  • Çeşitli sosyal yardım ödemeleri
  • Yıllık 2 dönemde verilmek üzere Kıyafet Desteği
  • Genel müdürlük , ve şubelerde sabit hafta sonu Pazar tatil uygulaması
  • Evlenen , doğum yapan , Çalışanlarımıza Şirket Desteği
  • Şirkette 2 yılını dolduran çalışanlarımıza. Geri ödemeli Faizsiz Taksitli Çalışan Desteği

Adres Bilgileri
0 850 219 99 90

Çalışma Saatleri
Pazartesi-Cumartesi: 08:30-18:30
Yükleniyor...