444 6 379

Kahramanmaraş’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Türkiye’nin kahraman kenti Kahramanmaraş’ta yaşayıp ev sahibi olabilmek artık eskisinden bile çok daha kolay bir şekilde gerçekleşiyor. Bu kolaylığı sağlayan ise Finansevim firmasıdır. Ellerinde birikim olmasa dahi ev almak konusunda yardımını gösteren bir firma olması dolayısıyla da güven duyulan bir firma olmayı da gerçekleştirmiştir.

Kahramanmaraş’ta Ev Almak

Akdeniz’in yükselen kenti ve Maraş dondurmasının merkezi olan Kahramanmaraş şehrinde ev almak isteyenler artık eskisinden çok daha kolay bir şekilde ev alma faaliyetini gerçekleştirebiliyor. Ev almak eskiden çok daha zor gerçekleşebilen bir olguyken Finansevim sayesinde bu zor olma olgusunun tabuları yıkılmaya başlıyor. Ev alma konusunda ödemeleri taksitlendirerek yapması sayesinde kira ödeyebilen birçok aile ev sahibi olma hayallerini gerçekleştirebiliyor.

Kahramanmaraş Finansevim İle Ev Sahibi Olmak

Kahramanmaraş’ta ev almak isteyen ailelerin öncelikli olarak Kahramanmaraş kira fiyatları hakkında bilgi sahibi olmaları gereklidir. Çünkü Finansevim’in sağladığı kolaylıklar sayesinde ev sahibi olacağınız zaman geri ödemelerini taksitlendirmede kira bedeli kadar yapıyorsunuz. Bu sayede kirayla beraber ayıracağınız ev için birikim bedelini de yaşamanıza gerek kalmayacaktır. Oturduğunuz ve sizin olacak evin ödemelerini Finansevim ile satın aldığınız takdirde kira öder gibi ev almak faaliyetini gerçekleştiriyorsunuz. Taksit bedeliniz büyük ve ödeyemeyeceğiniz fiyatlar olmadığı için ev sahibi olabilmeniz çok daha kolay oluyor. Vade konusunda sıkıntıya düşmemeniz ev sahibi olma hayallerinizi bir adım daha yakın olmayı sağlıyor.

Kahramanmaraş’ta Evler

Doğruluğa, şeffaflığa ve profesyonelliğe değer veren bir kuruluş olmasından kaynaklı olarak Finansevim birçok farklı şehirde faaliyet gösterebiliyor. Bu faaliyet gösterdiği şehirlerden biri olan Kahramanmaraş’ta lüks evler bulunabileceği gibi deprem konusunda altına raylı sistemlerin döşendiği son derece dayanıklı evleri de bulabilirsiniz. Bu evlere sahip olabilmek ise son derece kolay bir şekilde gerçekleştiği için Finansevim’e başvurular artış gösteriyor.

Kahramanmaraş Finansevim Şubesi

Birçok kişinin daha kolay ev sahibi olmalarını sağlayan Finansevim Kahramanmaraş Finansevim şubeleri sayesinde gerekli bilgileri edinmek daha kolay bir şekilde gerçekleşir. Şazibey Mah. Azerbaycan Blv. Kısakürek Sts. Sit. B Blok Apt. No:D/18 Onikişubat / Kahramanmaraş adresinde bulunan şubesi ile istediğiniz ev satın alma işlemleri için ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM