444 6 379

İzmir’de Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

İzmir Toki konutlarında taksitli ev sahibi olmak için çekilişlere katılabilirsiniz. Bu aşamada konut sayısının kısıtlı ve gelen talebin oldukça yüksek olması sebebi ile projelerde sizin kazanmanızın olasılığı oldukça düşüktür. Peki farklı bir taksitli ev sahibi olma imkanı bulunuyor mu? Kişilerin Finansevim güvencesi ile tasarruf ederek sorunsuz bir biçimde ev sahibi olma imkanı bulunmaktadır. Siz de konunun uzmanı olan danışmanlar ile iletişim kurarak süreci şekillendirebilirsiniz. Bu sistem sizin için tasarruf ederek ev sahibi olmanın en temel unsurlarından biri olacaktır!

Kira Öder Gibi Konut Almak Mümkün Mü?

Finansevim ile İzmir’de kira ödemek yerine kendi evinize kira öder gibi yatırım yapabilirsiniz. Kendi bütçenize uygun seçimler yaparak satın alım sürecini ekonomik manada zorlayıcı olmaktan da çıkarabilirsiniz. Bu harika sistemin güvenilirliği ve müşteri memnuniyetinin üst noktada olması genel verimliliği en yüksek dereceye çıkaran unsurlar arasındadır.

Seçmiş olduğunuz konut ya da sistem ile alakalı olarak ana tema ilerde size kazanım getirmesi olmalıdır. Danışmanların hangi yatımdan daha çok kar elde edeceğiniz konusunda yol göstermesine izin vermelisiniz. Ücretsiz şekilde sunulan danışmanlık hizmeti sizin daha az ödeyerek daha yüksek kazanımlı bir konut yatırımı yapmanız için fırsat elde etmenizi sağlar!

Peşinat Ödeme Zorunluluğu Var Mıdır?

Sistemde elinde hiçbir birikimi olmayan kişilerin de peşinat ödemeden direkt olarak konut satın alım aşamasını tamamlamalarına imkan tanınmaktadır.

 • En kısa süre içerisinde peşinat ödemeksizin erişim sağlamak adına Finansevim en kıymetli ödeme planını sunuyor.
 • Siz de bu ödeme planında 12 aydan 36 aya kadar uzanan bir sistemden istifade edebilirsiniz.
 • Sistem özellikleri sizin için en almanın en doğru adresi olacaktır.

Elinde nakit birikimi olan kişilerin peşinatını ödeyerek ilerleyen aşlamalarda taksit ödemelerinin daha düşük olmasını sağlama imkanı da bulunuyor. Ödeme yapılanmasının sizin memnun kalacağınız ve ekonomik çıkmaza düşmeyeceğiniz şekilde tasarlanması çok daha doğru olacaktır. Bu sistemde geçerli olan yüksek verimlilik konutlarını teslim alan kişilere de yansımıştır.

Yorumlar Ne Yönde?

Bu sistem üzerinden ev sahibi olan kişilerin yorumları incelendiği zaman ne derece nitelikli bir alt yapı olduğunu göreceksiniz. Hızlı ve sorunsuz bir biçimde ev sahibi olunmasını sağladığı için olumlu yorumlar yapan kişiler çoğunluktadır. Siz de projeden istifade ettikten hemen sonra memnun kalıp kalmadığınızı dile getirebilirsiniz. Kişilerin memnun kalması üzerinde kurulu olan bu sistem sizin için mal sahibi olmanın en kolay yolu!

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM