Daha iyisi için, her gün daha çok çalışarak hayata değer katan projeler üretiyoruz!

'Hayata Değer Katan Projeler Üretmek!' mottosu ile yola çıkan Kolo Holding, Türkiye’nin lider Yapı Tasarruf şirketi olan Finansevim, medya alanında faaliyet gösteren International Medya ve Türkiye’nin güvenle otomobil alma noktası olan Otokolo, birikimleri fırsata çeviren bakış açıısyla emlak sektörüne yeni bir soluk getiren Kolo Real Estate şirketlerinin yanı sıra enerji ve inşaat gibi önemli iş kollarında çalışmalarını yürütmektedir. Bu iş kollarında tüm Türkiye’de binlerce kişiyi istihdam eden Kolo Holding; yatırımının insan olduğu şirketlerinde, yola çıktığı ilk günden bu yana çalışanlarını şirketin kalbi olarak görmektedir.

Türkiye’ninGüvenle Otomobil Alma Noktası

Genç, dinamik ve yenilikçi kadroları ile sağlam finansal alt yapısıyla kendine duyduğu güveni, sunmuş olduğu kaliteli ve yenilikçi çözümler ile müşterilerine ve paydaşlarına yansıtan güçlü bir otomotiv kuruluşudur.

Kazandıkça paylaşan, paylaştıkça çoğalan değerlere sahip olmak VBTT ile mümkün.

VBTT ile birlikte kazanma, kazancını paylaşma ve paylaştıkça büyüme misyonuyla, deneyimli deneyimsiz tüm bireylere fırsat eşitliği sunarak herkesin kazanç elde etmesini sağlar.

Markanızı lider konuma getirir.

Kolo Holding bünyesinde televizyon, internet gazeteciliği, dergi, basın yayın alanında Türkiye’nin en büyük medya organizasyonu olma gayesiyle yola çıkmıştır. International Medya’nın misyonu her türlü mecradan global standartlarda haber, içerik ve hizmet sunmak; gündemi belirlemek, okuru ve izleyicisi ile yakın temas kurarak, toplumun haber alma ihtiyacına cevap vermektir.

Anlık ve Sıcak Haberiçin bulunabilecek en iyi adres...

Türkiye'nin önemli internet yayın gruplarından biri haline gelme gayesi ile yola çıkan Haber International siyaset, gündem, ekonomi, kadın, spor, video gibi önemli içeriklerde haber üretmektedir. International Medya bünyesinde takipçilerine hizmet veren Haber International “Dünyadan Haberiniz Olsun” mottosu ile yayın hayatına devam eder. Anlık ve Sıcak haber için bulunabilecek en iyi adrestir...

Aklın yolu bir, Sigorta denince IQ Sigorta

Odak noktası müşteri memnuniyeti olan, yaşam kalitesini arttıran ve herkesin tercih edebileceği bir marka olma hedefiyle ilerleyen bir sigorta kuruluşudur. Kurumsal sigorta hizmetlerimizde şeffaflık, etik değerlere sahip olan kurum kültürü ile müşterilerimizin varlıklarını, sağlıklarını korumak ve sağladığımız nitelikli ayrıcalıklarla tüm yaşamını güvenle idame edebilmesi için çabalıyoruz.

Değerli birikimlerinizi mutlu yuvalara çevirir.

Kolo Real Estate, değerli birikimlerinizi fırsata çeviren bir gayrimenkul markasıdır. En ince detayına kadar düşünülüp tasarlanan yaşam alanlarını siz değerli müşterilerimize sunarak yaşam standartlarını en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir. Bu hedefle çıktığı yolda kısa sürede büyük işlere imza atmıştır. Hedef kitlenin beklentilerini en uygun biçimde şekillendirerek yaptığı tasarımlar ile gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk kazandırmıştır. Kolo Real Estate, projerinde en ince ayrıntılarda bile tasarımı ön planda tutmaktadır.

ÇAĞRI PLANLAYIN
Sizi Arayalım SMS/Email ile İletişime Geçelim
Hemen Ara
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metinini okudum, kabul ediyorum. Yukarıda tarafımıza ilettiğiniz kişisel verileriniz Aydınlatma Metni’nde belirtildiği şekilde işlenebilecektir. Finansevim’e ait tüm kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak istiyorum.