444 6 379

İstediğim Evi ve Arabayı Alabiliyor Muyum?

Birçok insanın hayali, bir ev ve bir araba sahibi olabilmektir. Eğer gelir durumunuz biraz yüksekse, bu hayali gerçeğe dönüştürmek mümkündür. Ancak orta veya dar gelirli biriyseniz, muhtemelen, ev ya da sahibi olmak için yıllarca banka kredileri uğraşmanız ya da kiracı olarak kalmak zorunda kalacaksınız. Ya da Finansevim’in, dünyanın birçok noktasında kullandığı ‘tasarrufa dayalı finans sistemi’ ile tanışıp, istediğiniz ev ya da arabaya, faiz ödemeleri ile karşılaşmadan kavuşacaksınız.

Finansevim olarak ilk işimiz, Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans sistemi hakkında Türkiye’deki en tecrübeli yol arkadaşlarını bir araya getirmek oldu. Uzman ekibimiz, Türkiye’nin her yerinde bulunan ve hepsi birbirinden tecrübeli kadromuz ihtiyaçların belirlenmesi ve çözümleri konusunda uygun modellemeleri beliler ve çözüme kavuşturmak için çalışır.

Finansevim’e ulaşarak, istediğiniz ev ya da araba hakkında, maliyetleri ve taksitlendirmeler hakkında bilgi alabilirsiniz. Gelirinize uygun olan fon modellerinden birini seçerek, sisteme kaydınız yaptırabilirsiniz. Finansevim’in güvencesi altında, karşılıklı yapılan sözleşmelerle, Türkiye’nin dilediğiniz her yerinde, istediğiniz ev ya da arabaya sahip olabilirsiniz.

Finansevim’i diğer kurumlardan ayıran en önemli özellik, tamamen faizsiz sistem üzerinde kurulmuş olmasıdır. Bu nedenle borcunuz, vadenizden çok daha kısa sürede biter. Finansevim’de, vadeler, sizin gelir durumunuza göre, sizin talepleriniz göz önüne alınarak düzenlenir. Sistemimize dahil olmak isteyenlerden kefil de istenmez.

Bir diğer avantajlı durum, Finansevim, katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde fon katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez. Tüm bu maddeler, katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’e ev ya da araba almak için başvurduğunuzda, kullandığınız fonlarda ara ödeme zorunluluğu olmadığı gibi peşinat zorunluluğu da bulunmaz. Eğer bir birikiminiz yoksa, katılımcılara kendi imkanlarına göre kampanyalar sunulur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır

Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi ya da arabanızı, Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

 

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 3 ayrı model sunar; Çekiliş Fonu, Vade Ortası Fonu, Relax Ödeme Fonu

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM