444 6 379

İstanbul’da Taksitle Ev Almak İsteyenler Dikkat!

Ev satın almak konusu günümüzde pek çok farklı alternatif üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Alternatiflerin çeşitli hale getirilmesi sayesinde elde edilen avantajların sayısının arttığını söylemek yanlış değildir. Bunun yanı sıra özellikle büyükşehirlerde belli kötü sonuçlar da kendini gösterebilmektedir. Örneğin geçmiş yıllarda birkaç firma üzerinden yapılan alımlarda günümüzde sayılar maksimumlara ulaşmıştır. Bu neden yüzünden özellikle İstanbul gibi merkezlerde ev sahibi olmak isteyenlerin araştırma aşamasını uzun tutmaları önerilmektedir. Taksitle ev almak için de kredilerle ev almak için de aynı şartlar söz konusudur.

Taksitle Ev Alımlarında Yapılması Gerekenler

Günümüzde konut alımlarının çok az bir kısmı yatırım amaçlıdır. Bireyler genel çerçevede hayatlarını devam ettirecekleri konutları satın almak istemektedir. Bundan kaynaklı olarak evlerin işlevsellikleri, kat sayısı, muhit özellikleri gibi detaylar atlanmadan araştırılmalıdır. Yapılması gerekenler arasında sonraki adım satın alma sistemlerine karar vermekten oluşmaktadır. Çünkü krediden faizsiz sistemlere kadar pek çok şekilde ev alımı mümkündür. Fakat kredi temini herkesin yapamadığı bir şeydir. Üstelik bankalar herkese istedikleri miktardaki kredi onayını vermemektedir. Faizsiz ev almak isteyenler de banka kredilerinden bilinçli olarak uzak durmaktadır. Bahsedilen durumlar ya da nedenler karşısında yapılması ferken şey faizsiz sistemlerden destek almaktadır. Özellikle Finansevim bünyesinde yer alan kampanyalar sayesinde hemen herkes hayal ettiği eve sahip olabilmektedir.

Faizsiz Sistemlerle Avantajlı Konuma Geçin

Kira ödemek farkında olunmasa da bütçeler için büyük zararlar oluşturmaktadır. Bu bağlamda ev almak verilecek en doğru kararlardan biri olarak görülmektedir. Üstelik faizsiz sistemler ev alımlarını daha kolay hale getirmektedir. Örneğin günümüz algısında ev alımları önceden birikmiş bir parayı mecbur kılmaktadır. Ancak faizsiz sistemler peşinat ismi ile nitelendirilen bu para olgusunun ortadan kaybolmasını sağlamıştır. Siz de hiç birikmişiniz yoksa bile ev almak için adım atabilirsiniz. Üstelik istenen ev modellerinde bir kısıtlama yapılmamaktadır. Hatta tercih eden katılımcılar arsa ya da ofis de satın alabilmektedir. Faizsiz peşinatsız sistemler ödemeler sırasında da katılımcılarına yardımcı olmaktadır.

Faizsiz Ev Alımlarında Ödeme Planları Sizin Kontrolünüzde

Katılımcılar peşinatsız ev almak konusunda elde ettikleri avantajlarını ödemeler sırasında da devam ettirmektedir. Çünkü ödeme planlarında firma belli sistemleri kullanıcıları için dayatmamaktadır. Bunun yerine katılımcılara tercih hakkı sunulmaktadır. Sunumu yapılan tercih haklarında Relax, Çekiliş ve Vade Ortası Fonu yer almaktadır. Bahsedilen fon türlerinin ödemeler açısından avantajları değişim göstermektedir. Bu bağlamda isteyen bireyler ödemelerini sabit taksitlerle devam ettirebilmektedir. Sabit taksitler demek ev alımlarından sonra da aynı miktarlarda ödemelerin sürmesi demektir. Ya da alımlardan sonra miktarların artırılması da mümkündür. Bunların yanı sıra gerek ara ödemelerle gerek daha fazla aylık taksit yatırmaları ile Relax sistemine isim yazdırılabilmektedir. Sistem borcun daha erken kapatılmasına olanak sağlamaktadır.

Siz de hemen 444 63 79 numaralı Finansevim detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

 • Finansevim'den kimler
  faydalanabilir?
 • Finansevim farkları
  nelerdir?
 • Neler satın
  alabilirim?
 • Nasıl ev sahibi
  olabilirim?
 • Peşinatım yok,
  faydalanabilir miyim?
 • İstediğim evi
  alabilir miyim?

Ev ve Otomobil Sahibi olmak İsteyen Her T.C Vatandaşı Finansevim’in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre İstediği kampanyadan yararlanabilir.

Finansevim diğer yöntemlerden farklı olarak fon sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.

Finansevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde Fon Katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmelerinde açık olarak belirtir.

Finansevim’de ev alma sıranız geldiğinde hak kazandığınız tarihi dışında ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay İşlemleriniz tamamlanır.

Finansevim’de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken tarihlerde biter.

Finansevim ile tamamen faizsiz şekilde ev, araba ve arsa sahibi olabilirsiniz.

Finansevim Sizlere ev almanız için tamamen faizsiz ve vade farksız 2 ayrı model sunar; Çekiliş Modeli, Vade Ortası Modeli

Finansevim fonlarında peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilerede kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet , Türkiyenin istediğiniz yerinden evinizi Finansevim yöntemleri ile alabilirsiniz. Teslimat tarihiniz geldiğinde, evinize yapılacak ekspertiz sonrası eğer Fon katılımcılarını ve sizleri riske atacak bir engel yoksa tapunuzu alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için
Sizi Hemen Arayalım
BİZ SİZİ ARAYALIM